Dažniausiai užduodami klausimai

Perkant prekes elektroninėje parduotuvėje www.gilyte.lt gali atsiskaityti mokėdama bankiniu pavedimu iš banko sąskaitos (automatiškai generuojamas pavedimas) arba banko kortele, pasirinkdama sau patogiausią mokėjimo variantą. Greitu metu pasiūlysime ir daugiau alternatyvių atsiskaitymo būdų.Taip pat, prekes gali įsigyti ir fizinėse mūsų partnerių parduotuvėse ar butikuose. Jų sąrašą gali rasti čia : KONTAKTAI

Mums svarbu, kad spintoje esantys rūbai džiugintų Tave kiekvieną dieną. Jei gavusi siuntą pastebėjai, kad marškiniai Tau per trumpomis rankovėmis, o kelnės per didelės – prekes mums gali grąžinti per 14 dienų nuo siuntinio gavimo, užpildžiusi grąžinimo formą. Arba gali pasikeisti į kitą dydį, kad drabužis gulėtų taip, kaip turi.

Užpildyk keitimo/grąžinimo formą https://returns.gilyte.lt/ ir išsiųsk prekes per OMNIVA paštomatą (šis būdas galioja tik Lietuvoje) arba nurodytu adresu per 14 kalendorinių dienų nuo siuntos gavimo.

Prekės turi būti tvarkingos ir su etiketėmis. Mums labai gaila, tačiau jei matysime, jog rūbas buvo dėvėtas ar ant jo bus palikta makiažo dėmių, mes negalėsime priimti drabužio ir už jį grąžinti pinigų. Daugiau informacijos gali rasti čia: returns policy

Jei pakeitei nuomonę ir nori užsisakyti kitą drabužį sumokant kainos skirtumą, atsiųsk mums įsigytą prekę, prieš tai užpildžiusi prekės grąžinimo formą. Už ją grąžinsime pinigus, o tuomet atitinkamai galėsi įsigyti naują norimą rūbą. 

Jei skubi, visada gali susisiekti su mumis el. p. shop@gilyte.lt ir padėsime išspręsti klausimą asmeniškai.

Spintos kapsulė yra nepriklausoma nuo sezono ir tendencijų – dauguma rūbų sukurti taip, kad juos būtų galima nešioti visais sezonais. Spintos kapsulę CAPSULE by Agnė Gilytė papildome naujienomis maždaug kas mėnesį. 

Jei nori pirmoji sužinoti apie CAPSULE by Agnė Gilytė naujienas, kviečiame užsiprenumeruoti mūsų naujienlaiškį. Tai padaryti gali įvesdama savo el. pašto adresą el. parduotuvės apačioje. Nepamiršk sekti naujienų ir mūsų Facebook bei Instagram socialinėse paskyrose: @capsule_by_agne_gilyte.

Parašyk mums el.p. shop@gilyte.lt su savo užsakymo numeriu ir reikiamais rekvizitais, o mes pasirūpinsime jos išrašymu.

Stengiamės, jog Spintos kapsulės „pamatai“, t. y. pagrindiniai rūbai kaip kad marškinėliai, kelnės ar švarkai prekyboje būtų visus metus. Apgailestaujame, jei nespėjai įsigyti sezoninės naujienos – jos dažniausiai yra riboto leidimo. Jei apsilankius mūsų puslapyje pastebėjai, kad Tavo norimo įsigyti rūbo nebeturime, visuomet gali užsiregistruoti į laukiančiųjų sąrašą el.p. shop@gilyte.lt, ir mes tave informuosime, kai drabužį turėsime sandėlyje. Atsiprašome už nepatogumus.

Taip, pristatome visais adresais visoje Lietuvoje, tereikia pasirinkti, kas tau patogiau: paštomatas ar pristatymas per kurjerius. Tiesa, Kuršių Nerijoje kol kas pristatome tik vienu būdu - į Omniva paštomatą.

Jei nori pakeisti arba grąžinti prekę, būsime dėkingi, jei atsiųsi ją keitimo / grąžinimo formoje nurodytu adresu. 

Taip, jei Tau netiko dydis ir nori jį pakeisti kitu – užpildyk siuntos keitimo / grąžinimo formą ir pažymėk naują norimą gauti dydį.

Prekes galime atsiųsti į bet kurią pasaulio šalį. Mes pasirūpinsime, jog spintos pastiprinimas pasiektų Tave, kad ir kur bebūtum. Siuntimo kaina bus nurodyta įsigyjant prekę, priklausomai nuo šalies, į kurią bus siunčiama siunta.

Šiuo metu prekes pristatome per kurjerius: tiesiai Tau į rankas arba per paštomatą. Tiesa, užsakant prekes, nesvarbu, kokį pristatymo būdą pasirinksi, svarbu nurodyti telefono numerį, kad kurjeris galėtų paskambinti ir suderinti pristatymo laiką arba kad gautum informaciją apie į paštomatą atvykusią tavo siuntą.

Mums rūpi gamtos gerovė, tad savo kasdieniniame darbe stengiamės naudoti kuo mažiau plastiko. Tavo siunta bus supakuota į popierinį voką arba dėžutę.

Taip, visos kainos nurodomos su PVM, jokie papildomi mokesčiai prie produkto kainos nebus pridedami (išskyrus siuntimo mokestį).

Nusivalyti makiažą. Tai esminis dalykas, matuojantis ką tik gautus drabužius. Paprastai mes visos nekantraujame ir vos grįžusios iš darbų, puolame matuotis naujus drabužius, net nepagalvojusios apie makiažą. Todėl dažnai kaklo vieta susitepa, o, kaip žinia, pudros dėmes išvalyti ne taip jau paprasta. Taip pat nepamirškime ir lūpų – jokių lūpų dažų, nes juos išvalyti dar sudėtingiau.

Patogi šukuosena. Pasistenk, kad plaukuose nebūtų jokių segtukų, kurie galėtų užkabinti drabužio audinį jį besivelkant. Geriausia – plaukus susirišti medžiagine plaukų gumyte, kuri laikys plaukus tvarkingus ir neleis jiems pernelyg išsitaršyti ar įsielektrinti.

Nenaudokite tepamo ar purškiamo dezodoranto, kuris palieka žymes. Dezodoranto žymės ant drabužių – viena iš dažniausiai pasitaikančių klaidų matuojantis rūbus. Kad išvengtume šios klaidos – viskas, ką reikia padaryti, tai prieš matuojantis pavalyti pažastis drėgna servetėle.

Kurk skirtingus derinius. Kartais, pasimatavus naują drabužį, gali atrodyti, jog jis Tau nelabai tinka ar patinka, tačiau tai – labai normalu. Drabužiui reikėtų leisti „įsilieti“ į Tavo jau turimą garderobą. Tad jei pirkai naują sijoną, matuokis jį su keliais megztiniais ar palaidinėms, švarkais, džemperiais, apsiauk batus, kuriuos derintum prie sijono – sukurk visą derinį ir žiūrėk, kaip tas drabužis „susidraugauja“ su Tavo jau turimais. Tik taip galėsi pamatyti jį kaip potencialų savo spintos gyventoją. 

Gerai žinok savo tikslų dydį. Nespėliok ir nesitikėk, jog pataikysi. Būk sąžininga ir atvira su savimi. Nepirk S dydžio suknelės, jei giliai širdyje žinai, jog tikriausiai Tau reikia M dydžio. 

Visada išanalizuok dydžių lentelę. Net jei esi įsitikinusi, kad puikiai žinai savo dydį – vis tiek nepraleisk pro akis dydžių lentelės su visais išmatavimas. Kai kurie drabužiai yra sukurti būti laisvesni, tad jei nori labiau prigludusio rūbo, pasitikslinusi išmatavimų lentelėje, gali įsigyti atitinkamai dydžiu mažesnį.