Apie mane

Aš – Agnė Gilytė. Stilistė, kurios galvoje sukasi minčių ir energijos vulkanas. Nors rizikuoju nuskambėti banaliai, tačiau esu ta, kuri beprotiškai myli savo darbą.

Nuo mažų dienų buvau įsitikinusi, kad vieną dieną tapsiu ne kuo kitu, o dizainere. Per metus svajonės link spėjau pabuvoti ir žurnalo redaktore, ir mados įvaizdžio namų įkūrėja, ir rašytoja.

Pamačiusi kokią stiprią įtaką stiliaus pokyčiai turi moterų vidinei savijautai, užsikrėčiau minimalizmo ir „lengvos“ spintos idėja. Į knygą nuguldžiau mintis apie stilių ir rūbų derinimą, pradėjau dirbti su asmeninėmis konsultacijomis, seminarais, konferencijomis. Su kiekviena darbo diena, su kiekvienu pokalbiu prie kavos puodelio vis geriau supratau, ko trūksta mano klientams, kas juos vargina, neramina. Taip atsidūriau čia, kur esu dabar.

Šiandien mano kasdienybę puošia projektai, gimę iš noro moterims suteikti džiaugsmo, harmonijos ir pasitikėjimo savimi. 

Kad jūsų spintos būtų lengvesnės „CAPSULE by Agne Gilyte“ nugula nesunkiai tarpusavyje derinami, universalūs drabužiai. Jie praktiški ir neįpareigojantys, tad įneša harmonijos ne tik į spintą, bet ir į jos savininkės gyvenimą.

Apie spintą, madą, rūbus ir aksesuarus kalbu daug ir garsiai, bet visuomet – į širdį.

Draugaukime,
Agnė Gilytė

Apie CAPSULE

„CAPSULE by Agne Gilyte“ gimė iš noro išsilaisvinti: išsilaisvinti nuo degančių rytinių minučių praleistų mindžikuojant prie spintos, nuo trumpalaikių sezono tendencijų, mados nepraktiškumo, nekokybiškų rūbų, besaikio noro pirkti ir vis tiek neturėti ką apsirengti.

Spintos kapsulėje dera modernumas ir klasika, ji dinamiška, bet visuomet – sava. Ją sudaro universalūs, kas dieną nešiojami rūbai: kokybiškos medvilnės marškinėliai, sijonai, golfai, kelnės, švarkai, suknelės, paltai ir marškiniai.

Šie drabužiai neturi griežto sezoniškumo, nesivaiko tendencijų, suteikia spintai lengvumo ir organizuotumo. “CAPSULE by Agne Gilyte” kuriamų rūbų spalvinė gama yra minimalistinė – dominuoja juoda, balta, pilka spalvos. Jie nesunkiai derinami tarpusavyje, praktiški ir neįpareigojantys, tad įneša harmonijos ne tik į spintą, bet ir į jos savininkės stilių.

Kiekvieno spintos kapsulės drabužio modelis, medžiaga, kirpimas ir dizainas yra sukurtas, išbandytas ir iki detalių ištobulintas Agnės Gilytės. Metų metus padėjusi klientams formuoti jų asmenines spintas stilistė puikiai žino, ko ieško praktiškumui ir universalumui prioritetą teikiančios moterys.

Spintos kapsulė pradeda grąžinti rytines minutes ten, kur jos ir priklauso – prie ramaus kavos puodelio.

agne_gilyte