Šventinis garderobas: penki deriniai išgelbėsiantys bet kurią spintą

Mylima (ir dar nepabodusi!) suknelė – viena, o renginių, kuriuos teks aplankyti gruodžio mėnesį, nesuskaičiuoji ant vienos rankos pirštų?

Tekinomis lėkti į drabužių parduotuvę tikrai nereikia. „Tinkamai parinkti aksesuarai ir išlaisvinta fantazija į naują dienos šviesą gali prikelti kasdieną nešiojamus, bazinius spintos rūbus“, – neabejoja Agnė Gilytė, „Capsule by Agnė Gilytė“ kūrybos vadovė.

„Konsultuojant klientus stiliaus klausimais pastebėjau, jog bene kiekvienoje spintoje gyvena toji nenešiojamų, kadaise vienam renginiui ar asmeninei šventei pirktų rūbų eilė: pretenzingos suknelės, sijonai, ištaigingos kelnės“, – pastebėjimais dalinasi A. Gilytė.

„Tokiems rūbams dažniausiai išleidžiame krūvas pinigų, o užsidedame vos kelis kartus, kol galų gale, begulėdami spintos kampe jie morališkai pasensta. Visuomet verčiau investuoti į kokybiškus bazinius rūbus, na, o su jais jau galima padžiazuoti kuriant tiek kasdienius, tiek šventiškus įvaizdžius“.

Penki deriniai, kuriais gruodžio mėnesį siūlo puoštis A. Gilytė, puikiai tiks ir ieškančioms  elegantiško įkvėpimo, ir norinčioms iš ofiso peršokti į vakarėlį su draugais.

Moderni klasika

Paprastą, minimalistinę juodą suknelę derinkite su neįprastos medžiagos, pavyzdžiui, blizgančiu žvyneliu ar aksominiu švarku. Sidabriškai auksinė spalva suteiks aprangai šventiškumo, o ilgaauliai batai su kulnu vizualiai prailgins siluetą ir suteiks įvaizdžiui elegancijos.

IMG_6224

Vakarėlis po darbo

Iš ofiso į vakarėlį – įprastas gruodžio scenarijus. Tokiems atvejams į pagalbą geriausiai pasitelkti aksesuarus. Prie paprastų baltų marškinėlių ir plačių juodų aksominių kelnių derinkite jums patinkančius masyvius aksesuarus.

Jei mėgstate kuklesnius papuošalus, eksperimentuokite ir derinkite juos tarpusavyje: auksas ir sidabras, ilgi ir trumpi pakabukai – viskas tinka. Šiuo atveju – kuo daugiau, tuo geriau!

IMG_6562

Saugi zona

Kai aprangos kodas nėra pakankamai aiškus – rinkitės juodus rūbus, o lūpas padabinkite klasikine raudona spalva. Prie marškinėlių su V formos iškirpte puikiai tiks juodas odinis sijonas ir kokybiškos medžiagos švarkas. Jei norite į savo aprangą įnešti žaismingumo prie sijono derinkite juodas, taškuotas pėdkelnes.

IMG_6780

Koralinė ir juoda: kalėdinis susitikimas

Prie koralinės suknelės su petnešėlėmis derinkite aksominį švarką. Šių spalvų derinys puikiai tiks Kalėdų vakarėliui ar jaukiam pasisėdėjimui su šeima. Minimalistinė suknelė neįpareigoja, suteikia laisvumo, o dailaus kirpimo švarkas leidžia jaustis šventiškiau.

IMG_6559

Naujųjų metų elegancija

Juodos žvynelių kelnės ir balti marškiniai:šių spalvų derinys – nesenstanti klasika. Ji suteikia įvaizdžiui elegantiškumo ir prabangos įspūdį. Kelnės su žvyneliais leis išsiskirti iš minios, atrodys originaliai ir leis išlaikys solidų įvaizdį. Jas taip pat galima keisti plačiomis, juodomis aksominėmis kelnėmis. Kiek drąsesnis derinys puikiai tiks ir Naujiesiems metams, ir romantiškam vakarui Operos ir baleto teatre.

Anot A. Gilytės, derinant spintoje jau turimus kokybiškus rūbus su ryškesniais aksesuarais ne tik išvengsite galvos skausmo „O ką gi rengtis šįkart?“, bet ir sutaupysite gruodžio mėnesį itin brangaus laiko.

IMG_6372