SPINTOS KAPSULĖ | sprendimas tavo spintai

Iš mažai sukurti daug. Išgryninau tai, ko trūksta kiekvienoje spintoje ir ką sunkiai sekasi rasti mums įprastose parduotuvėse.

IMG_6372-x-copy

Viskas labai paprasta – ir jų vilkėjimas, ir derinimas, ir pasirinkimas, ir patys modeliai bei audiniai. Jie pagaminti būtent taip, kad palengvintų tavo kasdienybę, tačiau pridėtų kaip tik tai, ko visad trūko. Sutaupysi laiko, sumažinsi stresą ryte, neapsikrausi nereikalingais daiktais ir sukursi dar daugiau derinių su jau turimais drabužiais ir aksesuarais. Tą sutaupytą laiką skirk sau: knygai, bučiniui ar miegui.

IMG_6148-s

Paprastumas ir universalumas – tai du žodžiai, geriausiai apibūdinantys mano naujausią projektą, skirtą paprastai ir patogiai spintai. Ši mano SPINTOS KAPSULĖ sudėliota iš nepamainomų drabužių, iš kurių sukursi begales naujų derinių.

IMG_6023-x-s

Susipažink: tai trikotažo MARŠKINĖLIAI (yra trys bazinės ir lengvai derinamos spalvos), pilkas ir juodas tampraus trikotažo SIJONAS (pažadu, užpakaliukas atrodys fantastiškai – pati tokį nešioju jau n metų) ir malonaus trikotažo midi SUKNELĖ (ji dar parodys, ko yra verta, ja džiaugiuosi jau ne vienerius metu – iš jos gali gimti net maxi ilgio sijonas).

IMG_6270-x-s

Džiaugiuosi galėdama pristatyti drabužius, kuriuos pati vilkiu jau ne vienerius metus, kurie padėjo išgelbėti ne vieną spintą ir su kuriais sukursi begales naujų derinių, derindama su jau turimais daiktais iš savo spintos. Paprasta, artima, kokybiška ir lengvai derinama.

kvadratas-1-s

Įsigyti galima po vieną produktą arba visą spinto kapsulę iš karto!

Pirk jau dabar: http://www.gilyte.lt/produktai/