Pavasario planai ir vizijos

Šį tekstą planavau platinti pirmosiomis metų dienomis, tada pagalvojau, kad paskęsiu kasmetinių naujametinių rezoliucijų, pažadų ir „nuopirmadienių“ baseine. O kaip tau su šių metų planais, svajonėmis prasidedant pavasariui? Atėjo antroji kalendorinio pavasario savaitė, tai manau yra puiki proga prisiminti tai, kuo pradėjome šiuos metus ir kaip sekasi to laikytis.

2020-ieji tikrai įsirašys į istoriją. Nors tai buvo tikri išbandymų metai, kurių niekas nesitikėjo, tačiau nežinau, ar galėčiau sakyti, jog tai buvo tikrai blogi metai. Kitaip sakant, tai buvo tikrai gerai metai, jei vertinčiau tai ne kaip priverstinį sustojimą, o kaip galimybę persidėlioti prioritetus, veiklas, gyvenimo akcentus ir netgi žmones, kurie yra šalia.

 

Man šis laikas (ir 2020-ieji, ir tebesitęsiantis karantinas) atnešė daug pasikeitimų, išmokė PAGALIAU sustoti, privertė būti čia ir dabar, nes niekada nebuvo (nėra) aišku, kas bus rytoj.

Be to, išsigryninau kelią, kuriuo tikrai noriu eiti ir atmečiau visus kelelius, kurie visgi, buvo ne pagrindiniai. Iš jų daug išmokau, užaugau, sustiprėjau ir išlaisvėjau, gavau pasitikėjimo savimi, savo idėjomis ir kompetencija. O svarbiausia, supratau, kas iš tiesų man yra laimė. Knygose rašo, kad laimė yra lapė. Man laimė –  būti sveikai ir laisvai, nepriklausomai nuo aplinkybių, jaustis saugiai ir turėti savo tris bičus, galėti išsimiegoti, sveikai maitintis, realizuoti savo idėjas, gyventi be žiūrėjimo į laikrodį ir vaikščioti po mišką, nesvarbu, kokiu dienos metu. Ir dar – kažkur giliai namuose pamesti telefoną. Ir kompą.

 

Tikiuosi ir tu man galėtum pritarti, jog pastarieji metai tikrai ypatingi. Daugeliui jie atnešė labai daug pokyčių, tačiau, esu įsitikinusi, jog pokyčiai visada veda tik į gerą. Tik gal iš pirmo žvilgsnio tai ne visada lengva pamatyti. Vienas filosofas yra pasakęs, jog  užsistovėjęs vanduo galiausiai pradeda pūti. Oh yes!

Tad nebijokime pokyčių. Būkime jiems atviros. Ir priimkime viską, ką šis gyvenimas mums dar yra paruošęs. Jeigu viduje būsi rami ir užtikrinta savimi, jokie aplinkos veiksniai negalės išmušti tavęs iš vėžių.

O dabar kviečiu skirti valandėlę laiko sau ir pasvarstyti, ko išmokome ir kokie bus šie metai, nes viskas priklauso tik nuo tavęs!

 

Refleksijos ir išvados

 1. Pastarieji metai buvo..
 2. Šiemet dar galiu spėti..
 3. Metų pirkiniai..
 4. Pasiekti tikslai
 5. Išmoktos pamokos
 6. Įgyvendintos svajonės
 7. Metų fiasco
 8. Įsimintiniausios metų akimirkos ir nuotykiai
 9. Iš naujo atrasti ir sutikti žmonės
 10. Ką teko paleisti ar atsisveikinti?

Planai ir vizijos

 1. Svarbiausia mintis ir pamoka iš praėjusių metų...
 2. Šie metai bus dedikuoti…
 3. Metų norai ir svajonės…
 4. Ko norėčiau išmokti?
 5. Didžiausias ateinančių metų tikslas..
 6. Metų prioritetai…
 7. Veiklos, kurioms skirsiu daugiausiai laiko
 8. Žmonės, kuriems skirsiu daugiau laiko…
 9. Ko norėčiau atsisakyti kitąmet?
 10. Must-have pirkiniai:…