Pardaviau "BIŽU" prekės ženklą

Šiandien yra nauja pradžia! Nenustebk, kad aplink dabar nebematysi "BIŽU by Agnė Gilytė": nuo ryt mano pradėtas “BIŽU” verslas tęs savo kelionę su naujais savininkais. Akcijas pardaviau savo partneriams, anksčiau valdžiusiems dalį akcijų, o aš fokusuosiuos į pradėtą savo drabužių verslo plėtrą Lietuvoje ir užsienyje. Esu labai laiminga turėdama dar daugiau laiko ir energijos auginti jūsų visų pamėgtą Spintos kapsulę "CAPSULE by Agnė Gilytė". 

Prieš savaitę pristačiau 2020 m rudens naujienas, o dabar neriu į 2021 m pavasarį. Girdėdama jūsų klausimus dėl džinsų, kožų ir maudymosi kostiumėlių, tik dar drąsiau jaučiuosi kurdama naujienas! 

Žiniasklaida apie tai:

Stilistė Agnė Gilytė nuo rugpjūčio 3 d. traukiasi iš bižuterijos verslo. Kūrybinės vadovės pareigas „BIŽU by Agnė Gilytė“ ėjusi stilistė buvo atsakinga už bižuterijos papuošalų atrinkimą ir kolekcijų sudarymą. „BIŽU“ veiklą toliau vystys anksčiau dalį akcijų valdę partneriai.

„Kokybiški bei stilingi papuošalai buvo tai, ko pasigedo mano akys. Visuomet sakiau, jog bižuterija yra tarsi piniginei draugiškesnė juvelyrikos alternatyva, puikiai papildanti kasdienius derinius. Tikiu, jog per šiuos pusantrų metų man pavyko šia idėja „užkrėsti“ ir daugiau žmonių, kurie iš naujo atrado kokybiškus bižuterijos papuošalus“, – pasakoja stilistė.

 Agnė Gilytė ir toliau liks mados versle bei tęs pradėtą drabužių linijos verslo plėtrą Lietuvoje ir užsienyje: „Ilgą laiką mėgavausi turėdama galimybę derinti rūbų ir aksesuarų verslus, kūrusius dailią sinergiją. Visgi, didėjančios „CAPSULE by Agnė Gilytė“ pardavimų ir kolekcijos apimtys bei augantis noras plėstis į  užsienio rinkas privertė perdėlioti prioritetus ir sufokusuoti dėmesį į tolimesnį „CAPSULE by Agnė Gilytė“  augimą Lietuvoje ir už jos ribų“, – dalinasi Agnė Gilytė.

Prieš dvejus metus pasiuvusi pirmuosius šimtą „CAPSULE by Agnė Gilytė“ marškinėlių, stilistė prisipažįsta dvejojusi, ar pastarieji ras vietą lietuvių spintose. „Atsigręžus atgal pamenu pagrįstą savo baimę bekuriant pirmąją spintos kapsulę Lietuvoje. Visgi, šiandien kolekcijoje jau nugulę sudėtingų konstrukcijų paltai ir švarkai, klientų pamėgti marškiniai, suknelės bei kelnės. Produktų pasirinkimas išaugo iki 50 puikiai tarpusavyje derančių modelių, su kuriais galima sukurti šimtus skirtingų derinių”.

Prieš savaitę pristačiusi šių metų rudens naujienas stilistė jau dirba su 2021 m. pavasario kolekcija: „Kažkada svajojusi apie savo drabužių liniją, matau kaip svajonė virsta realybe. Šis augimo jausmas yra mano varomoji jėga, skatinanti pažinti naujas rūbų konstrukcijas, medžiagas bei modelius. Mano planuose šiandien rikiuojasi džinsai, eko odos drabužiai ir avalynė”, – pasakoja stilistė.

„CAPSULE by Agnė Gilytė“ sudaro ne tik minimalistiniai, universalūs drabužiai, bet ir pilnai išpildyta biuro drabužių kapsulė, įskaitant vilnos švarkus ir sijonus, paltus bei marškinius.