Nemokama A.Gilytės konsultacija

Ribota judėjimo trajektorija skatina kūrybiškumą. Štai ką sugalvojau: noriu tau padėti spintos reikaluose, tad skaityk toliau, jei nori pasikalbėti ir pasitarti su manimi savo stiliaus klausimais. Kviečiu tai padaryti nemokamai ir labai patogiai - tiesiogiai iš savo namų (o jei konkrečiau - spintos)!

Karantinas, ne karantinas, vis vien norisi atrodyti gerai, vis labiau norisi kažko naujo, be to, turime daugiau laiko paplanuoti, pasidėlioti, susitvarkyti ir netgi pasitarti. Juo labiau, visa tai kažkada baigsis ir vėl keliausime "į žmones", tad dabar puikus laikas pasidaryti namų darbus. Ir aš tau galiu padėti!
 

Taip taip, noriu visoms, perkančioms Capsule by Agnė Gilytė per www.gilyte.lt padovanoti 15min video konsultaciją. Dabar, kaip niekada, norisi bendrauti ir tam turime laiko. Užsisakyk prekių už 79 eur ar daugiau www.gilyte.lt ir susitarkime video konsultacijai internetu. Patarsiu, kaip drabužį vilkėti, kaip jį derinti su kitais tavo spintos drabužiais/aksesuarais, kaip jį susikišti, atsiraitoti ar pasilenkti, kad jis gultų kuo gražiau ir pabrėžtų tavo gražiausias vietas.

Kaip tai padaryti:
- įsigyk prekių už 79 Eur ar daugiau;
- gavusi prekes užsiregistruok video konsulacijai el.paštu shop@gilyte.lt;
- sutartu laiku turėk telefoną arba kompiuterį po ranka su įjungta vaizdo kamera, kad galėčiau tave matyti ir patarti, ką su kuo derinti, kaip. ką apsivilkti ir kaip rasti geriausius stiliaus sprendimus tavo spintai.
 
P.S. ši dovana galioja visą Karantino laikotarpį. Iki greito!