Naujiena tavo papuošalų dėžutei

Papuošalai man – svarbus akcentas dėliojant skirtingus aprangos derinius. Jei drabužius renkuosi sąmoningai, apgalvodama figūros niuansus, orą ir progą kokiai rengiuosi, tai aksesuarus ir ypač papuošalus renkuosi impulsyviai, mėgstu juos keisti, ieškoti naujovių ir vis eksperimentuoti.

Tačiau turiu ir tokių, kurie manęs nepalieka niekada. Jie – tarsi antra oda. Su jais ir dirbu, ir keliauju, ir sportuoju, ir miegu, ir lendu po dušu ar į jūrą, galiausiai žengiu raudonu kilimu. Jie tokie savi ir išjausti, tokie subtilūs, minimalistiniai, tikantys prie visko ir visada.

Tai – papuošalai chameleonai. Tokie, kurie prisitaiko prie progos, aprangos ir nuotaikos. Prie skirtingų šukuosenų ir makiažo. Tokius šiandien pristatau ir Tau.

Nes žinau, jog kaip ir spintos kapsulės, taip ir papuošalų kapsulės, reikia kiekvienai. O ypač toms, kurios nori atrodyti puikiai neįdėdamos į tai daug pastangų.

Šie kaklo pakabukai – būtent tokie.

Smagiausia tai, jog jie personalizuoti kiekvienai. Todėl viskas, ką tau reikia padaryti, išsirinkti savo raidę, o gal net ne vieną! Juk svarbių simbolių ar vardų visos turime ir norime turėti visada šalia.