Mano TOP deriniai | KOVAS

Man mažiau yra daugiau, asmeninės drabužinės lentynos tikrai nelūžta nuo daiktų. Nuolat atsinaujinu, atsisakydama to, kas nebepatinka, ko nevilkiu ir kas netinka, tad stiliaus žaidimą žaidžiu subtiliai ir su nedideliais drabužių resursais. Man daug smagiau improvizuoti, nei kuistis tarp nesibaigiančių drabužių lentynų ir pakabų, ieškant, ką pasirengti.

Small (1)

Pamilusi vieną daiktą su juo romaną galiu tęsti beveik visą gyvenimą, štai kad ir vyriško tipo marškiniai – jie visada yra mano spintoje, o su jais galima sukurti krūvas skirtingų derinių ir įvaizdžių. Šio sezono atradimas – sportinis džemperis stipriai konkuruoja su mano mėgstamais lyg per dideliais (oversize) megztiniais. Ir vieni, ir kiti, tobulai tinka praktiškai prie visko!

Šį mėnesį mano TOP deriniai buvo visi labai skirtingi, bet nepamainomi kasdieninėje rutinoje, ypač kai visada nori atrodyti puikiai ir jaustis patogiai. Mums, veiklioms moterims, patogumas visada žengia koja kojon su stiliumi ir mada.

 

DERINYS NR. 1. NEPAMAINOMAS PIEŠTUKAS + OVERSIZE TIPO DŽEMPERIS.

Pieštuko formos sijonas yra visiškas šio sezono sijonų karalius. Be to, būdamas klasikos perlu, jis jau yra tapęs daugumos moterų nepamainoma drabužinės dalimi. Nusprendžiau pieštuką iš biurų perkelti į laisvalaikį. Kokybiško trikotažo medžiaga suteiks kiekvienam aktyviam laisvalaikiui taip trokštamą judėjimo laisvę, oversize tipo džemperis atsvers gana aptemptą figūros apačią ir sukurs šiuolaikiškumo efektą, na ir žinoma, avalynė – aš renkuosi grubius lygiapadžius su ryškiu akcentu. Tačiau prie šio derinio puikiai tiktų ir sportiniai bateliai, balerinos, sandalai ar batai-kojinės.

nr 1 derinys

Džemperis; pieštuko formos sijonas; batai.

 

DERINYS NR. 2. TIESAUS KIRPIMO DŽINSAI.

Kaip jau esu rašiusi anksčiau, džinsų tendencijos jau antras sezonas žvalgosi į aštuntąjį dešimtmetį, kuomet džinsai būdavo iš tvirto storo audinio, šiek tiek pablukusios melsvos spalvos, be elastano ir TIESŪS. Tad skinny tipo džinsams sakome sudie ir grįžtame į LEVI’S džinsų epochos pradžią. Mano favoritai šį mėnesį - šie gražuoliai, kurie puikiai tiks ir atšilus orams, na, o didžiulis pilkas megztinis gelbės daugybėje situacijų. Šis duetas man tiesiog nepamainomas keliaujant.

2 derinys Džinsai, megztinis, batai.

 

3 DERINYS. VALIŪKIŠKA SUKNELĖ.

Visi, kas mane nors šiek tiek pažįsta pasakytų, jog tikrai nesu mergaitiško tipo moteris: retai mane pamatysi avint aukštakulnius ar vilkint kūno formas išryškinančius drabužius. Mano mėgstamiausi aprangos deriniai linksta į berniokiško stiliaus pusę. Tačiau suknelių neišsižadu, ypač atšilus orams, tad atradau šią, labai man patinkančią ir prie oranžinių plaukų tinkančią. Shirt dress – tikriausiai yra mano atsakymas į klausimą, kaip apjungti moteriškumą, funkcionalumą ir šiek tiek berniokišką stilių. Šio tipo suknelės puikiai tinka prie lygiapadžių, sportinių batelių, o mėgstančioms improvizuoti – net ir ant džinsų.

derinys nr3

Suknelė

 

Produktų nuotraukos: Net-a-porter, Dolita