Mano SPINTOS KAPSULĖ - ir "Aprangos" tinklo parduotuvėse!!

Stilistės Agnė Gilytės kurtus Spintos kapsulės drabužius nuo šiol galima įsigyti „Aprangos“ tinklo parduotuvėse visoje Lietuvoje. Pasisekimo sulaukusią Spintos kapsulę sudaro visiems sezonams tinkamas universalus garderobas, kurį rudenį planuojama pildyti naujais, lengvai derinamais drabužiais, rašoma pranešime spaudai.

„Ne pirmus metus dirbame su jau pripažintais ir dar mažai žinomais jaunais lietuvių kūrėjais. Vertiname bendradarbiavimą su kuriančiais ir dirbančiais Lietuvoje, kurie renkasi ekologiškus ir socialiai atsakingus verslo modelius, atitinkančius mūsų grupės vertybes. Agnės Gilytės Spintos kapsulės koncepcija atitinka tai, ką vertina mūsų tinklo klientai: tai – stilius, kokybė ir patogumas“, – teigia „Aprangos“ grupės pirkimų direktorė Ilona Šimkūnienė.

agne-gilyte-80916539

Spintos kapsulė – greitai savo pirkėją atradusi koncepcija, jau turi nuolatinių klientų ratą. Vienas didžiausių jos privalumų – vos keliais pirkiniais galima išplėsti savo drabužių spintą ir jų derinimo galimybes. Tai jokiam sezonui ar tendencijai nepriskiriami, iš mados neišeinantys, lengvai derinami, kokybiški ir universalūs drabužiai, derantys tiek tarpusavyje, tiek su spintoje jau esančiu garderobu.

„Šią koncepciją kūriau galvodama apie savo klientes bei visas kitas moteris, stovinčias prie atvertos spintos, apsisiautusias chalatu ir naršančias pakabas. Ji gimė iš mano, kaip stilistės patirties, formuojant skirtingų moterų spintas, padedant joms apsipirkti ir kuriant skirtingus derinius.

Spintos kapsulė – sprendimas visais atvejais, kai vieni vienspalviai marškinėliai, gero kirpimo kelnės ar universalus sijonas leidžia akimirksniu susikurti tos dienos nuotaiką atitinkantį stilių ir jaustis patogiai“, – apie Spintos kapsulės gimimo užkuliusius pasakoja A. Gilytė.

agnes-gilytes-pristatomi-golfai-81519263

Šaltinis: delfi STILIUS