Mano saulėti plaukai

Small (1)  

Turbūt keista, kad rašau apie plaukus, meilę jiems ir grožį, o nuotraukoje šypsausi po skrybėle. Taip, tai dalis viso to gėrio ir yra, kad šiandien turiu galimybę beveik du mėnesius nenaudoti jokio džiovintuvo, slėpti juos po skrybėle, lepinti įvairiomis kaukėmis ir atstatančiomis priemonėmis, o kai noriu – leisti jiems bučiuotis su saule.

Man visada atrodė, kad svarbiausia yra sutvarkyti plaukai ir tobula oda. Ir dabar taip atrodo. Kol atostogaujant mano oda rūpinasi saulė ir stipriai drėkinantys kremai, plaukams norisi drėgmės ir apsaugos nuo saulės. Ir dar keratino. Juo prisotinti jie labiau žvilga, yra net tokie gerokai sunkesni – taip, kaip man patinka. Ir visai nesvarbu, kad dabar jie nuolat skalaujami jūros vandens ir mirkomi smėlyje, jie atrodo puikiai, nes kaskart nepatingiu skirti dėmesio jų priežiūrai. Taip, net ir atostogaudama.

Small (3)

Prieš atostogas Kęstas juos man nudažė ir šiek tiek pakirpo galiukus (galvoju šiek tiek atsiauginti ilgio), o į lagaminą įsimečiau tik (?) keturias priemones. Patikėk, turiu daugiau plaukų priežiūros priemonių, nei batų ar švarkų. O dabar juos lepinu šiais būdais: Keratino linijos iš SP Diamond šampūnu, stipraus poveikio kauke ir kondicionieriumi iš Solar linijos, kad apsaugočiau nuo čia nuolat aukštai blizgančios saulės. Ai, tiesa, turbūt svarbiausia tai, kad nedžiovinu jų džiovintuvu, netiesinu, nesuku ir kitaip nekankinu, jie tiesiog išdžiūsta ant saulės, o galiukus patepu lengvu aliejumi.

wella prod

Daugiau apie pačias priemones, kurių dar net ne visas spėjau išbandyti ir jos laukia mano saulės nubučiuotų plaukų, kad imtųsi profesionalaus darbo: http://bit.ly/2w6htLk

Dar labai noriu įsigyti vietinio kokosų aliejaus ir pasinaudoti dviem labai paprastais receptais, kurie maitina ir atgaivina pažeistus plaukų galiukus, o įtrintas į šaknis porą valandų prieš plovimą, dar ir skatina jų augimą.

O kaip savo plaukus lepini tu?

27537152_10204140446386766_599732372_o Foto: Agata Gri.