Mano romanas su lūpų dažais

IMG_3273

Mano pradžioje nedrąsus, o po to audringas santykis su lūpų dažais prasidėjo maždaug 2014m.

Niekada nepamiršiu savo pirmojo karto. Vilkėjau džinsinius marškinius, platėjantį midi odinį juodą sijoną ir klasikinius juodus ilgaaulius. Mano ugninės stambios garbanos plaikstėsi į visas puses, bet man ruduo nerūpėjo, nes veidas švytėte švytėjo. Ir turbūt ne tiek dėl pačių lūpų dažų, kiek dėl to, kad jaučiausi ypatinga. Tai kažkas panašaus, kai tavo simpatija tau pasako komplimentą ir skraidai visa nutirpusi su vidine (o gal ir realia) šypsena nuo ausies iki ausies.

Teko girdėti ar skaityti, kad ryškiems lūpų dažams reikia pribręsti, sunku jais tiesiog padengti lūpas. Vienos tai padaro anksti, kitos jaukinasi ir brandinasi ne vienerius metus.

Ilgai kompleksavusi dėl lūpų formos (labiau galvoje, nei realybėje), matavausi skirtingas spalvas ir atspalvius ir galiausiai vieną dieną atėjo TA diena ir aš išėjau į gatvę ryškiai raudonomis lūpomis. Tada ir prasidėjo mano romanas su raudona, raudonoj vyno, skaisčia koraline ar rudai raudona. Ir, žinoma, skaniai ryškia rožine.

IMG_3265

Negaliu atsispirti malonumui kaskart rinktis vis kitokį atspalvį, o nuotaiką puikiausiai atspindi jau vien ta mintis, kai nusprendžiu, kurių lūpų dažų noriu ir ką prie jų vilksiuosi. Yra ne viena priežastis, kodėl mano garderobas gana ramių spalvų, su vos keliais spalvotais akcentais. Mano spintoje nėra įmantrių formų ar keistų faktūrų – visą spalvų, ryškumo ir išraiškos poreikį patenkinu vis kitokiais lūpų dažais.

Ne veltui man labai patinka ir įkvepia frazė, kad šiandien vilkiu raudoną, nors kalba eina ne apie drabužius, o apie lūpų dažus. Man ji puikiausiai tinka, nes retai būna dienų, kai nenoriu ryškių lūpų.

Bandau įvairius prekinius ženklus, turiu kelis favoritus. Per tiek metų tik vienų lūpų dažų esu pirkusi tą pačią spalvą du kartus (nes baigėsi), o dažniausiai ieškau vis naujų. Skirtingais metų laikais vertinu skirtingas tekstūras, nes nekenčiu superriebių ir supersausų lūpų dažų. Na, o mano prioritetas numeris vienas visada yra lūpų dažų patogus padengimas ir matiškumas. Esu beveik tikra, kad net jei būtų labai madingi, tarkim, šlapio efekto ryškūs lūpų dažai, man vis tiek svarbiau būtų likti ištikimai savo įsitikinimui, kad matiniai lūpų dažai man tinka ir patinka labiausiai.

IMG_3263

Pirmą kartą visi raudoni lūpų dažai atrodo vienodi, o dabar man jie visi tokie skirtingi! Tai itin stipriai pajaučiu tada, kai gaunu dovanų lyg ir klasikinės raudonos spalvos dažus, bet spalvoje būna tai per daug aukso, tai per mažai šaltumo, tai konsistencija ne ta. Jaučiu, kaip lempu, bet tuo pačiu ir dar tvirčiau įsitikinu, kad žinojimas tai, kas tau tinka ir tai, ko tu nori, ilgainiui yra didelė vertybė formuojant ir palaikant savo individualų stilių. Be to, tai puikus ginklas – atkreipti dėmesį, suskurti išskirtinumą, o galiausiai tai tampa ir savotiška vizitine kortele.

P.S. šioje nuotraukoje - mano lūpų dažai, esu tikra, kad kelių dar trūksta, nes jie slepiasi vienoje ar kitoje rankinėje, kišenėje ar automobilyje.

IMG_3200