Mano laiškas Tau

Esu dėkinga Tau, kad per visus 2019 buvai šalia, kad neabejojai, jog CAPSULE by Agnė Gilytė yra verta tavo spintos, kad tiki jos idėja ir palaikai jos augimą.

Šie metai buvo labai aktyvūs - išaugome nuo keleto marškinėlių iki beveik pilnos kapsulės, pasiūlėme daug naujų drabužių ir jų derinių, nuolat dirbame, kad drabužiai būtų ne tik gražūs, kokybiški, bet ir pagaminti tvariau.

Dabar keliauju su šeima, bet tuo pačiu ir dirbu prie naujos kolekcijos, nes tikiu, kad geriausios idėjos kyla tada, kai ir kūnas, ir siela yra atsipalaidavę. Turbūt sunku patikėti, kad jau kalbu apie kito rudens drabužius, o aplink esanti atpalaiduojanti aplinka, jūros garsas ir vaisių kvapas įkvepia ir rudenį matyti kitaip.

Tikiuosi, ir jis tau patiks ir įkvėps kasdien sukurti kažką naujo, išlaikant tą patį principą: iš mažiau sukurti daugiau.

Tiesa, šio pavasario, SS’20, naujienas pristatysime jau vasario viduryje, tad liko visai nedaug ir sužinosi, kuo ketiname nustebinti tave ir tavo spintą. Juk reikia tiek nedaug, kad atsinaujintum: skirtingi marškiniai, nauji sijonai, džemperis, kelnės ir topai!

Ačiū, kad esi šalia, visada būsiu Tau už tai dėkinga.

Linkėjimai,

Agnė Gilytė ir CAPSULE komanda