#MagneticConversations | kiek svarbi kitų nuomonė?

Kaip man gera gauti jūsų laiškus su nuoširdžiomis emocijomis, tikrais klausimais ir be kaukių, įžvalgų pasidalinimais. Tad šįkart dalinuosi vienu iš jų .

Ne viename laiške radau didesnes ar mažesnes užuominas į kitų nuomonės svarbą mūsų gyvenime, įtaką pasirinkimams ar net spintai!

Viena moteris man rašė:

Vyrui labai nepatinka mano stilius. Sako, jog oversize drabužiai slepia mano moteriškumą ...o aš manau, kad užstrigau paauglystėje. <...> Norėčiau patikti savo vyrui ir  sulaukti komplimentų iš aplinkinių“

Visų pirma,  nėra nieko blogo užstrigti paauglystėje! Kas pasakė, jog kai suaugame, turime atsisakyti paaugliškų malonumų? Dažnai galvojame, jog suaugus nebegalime daryti dalykų, kurių kartais labai norisi: apsirengti trumpo sijono, nusipirkti ryškaus džemperio ar suplėšytų džinsų. Kaip tai atrodys, juk aš suaugusi moteris!

Bet tai – tik mūsų įsitikinimai, kurie mus slegia ir neleidžia gyventi gyvenimo tokio, apie kokį svajojame. Jeigu širdyje mes esame paauglės, norime žaisti (ir tiesiogine, ir perkeltine šio žodžio prasme), kodėl negalime būti tokios ir išorėje? Juk tai neįkainojami dalykai, kurių, pripažink, ilgimės ne viena. 

Antra, dažnai pastebiu, jog daugelis moterų gyvena kitų sukurtą gyvenimą. Vadovaujasi kitų primestomis taisyklėmis ir daro tai, ko nori kiti ir retai kada pagalvoja, ko nori pačios. Tuomet tai perauga į irzulį, kad nesu laiminga, neatrodau kaip noriu ir pradedame ieškoti, aks dėl to kaltas.

Tai dažnai matosi ir pažvelgus į jų aprangą. Ar dažnai pagalvoji: kaip norėčiau šito drabužio, bet ne... ką vyras pasakys? Arba ką kolegos pagalvos? O ar dažnai pagalvoji: kaip nusotabiai su juo jausčiausi! Kaip tai pabrėš mano akių melsvumą arba nuostabias kojas! Aš esu nuostabi, man šie bateliai puikiai tiks!

Tai vienas labiausiai tikrą gyvenimą stabdančių dalykų, todėl tokias mintis siūlau mesti kuo toliau į šalį. Visai nesvarbu, ką pasakys vyras, juk jis jus pamilo ne už jūsų drabužius, tiesa? O kolegos? Šiandien jie yra, rytoj jų gali ir nebūti, o jų vietoje atsirasti kiti. Su praeiviais gatvėje dar lengviau – viena sekundė jie čia, kita – jau nė nepamenate jų veido! O su savimi gyveni nuolat, visą parą, todėl ar tikrai nori labiau patikti kitiems, nei pačiai sau? Ar tikrai, kad pamiltum save, būtinas kito savo vertės aptvirtinimas? Apie tai kalbėjomės su moteriškumo ir seksualumo koučere Aurika ir mūsų pokalbį gali pamatyti ČIA, tikiuosi jis įkvėps į save pasižiūrėti kitaip.

Todėl laimingo gyvenimo ir laimingos spintos taisyklė yra viena – būti ištikimai sau. Jei nori suplėšytų džinsų – pirk suplėšytus džinsus! Jei širdyje jautiesi lyg paauglė, neįkalink savęs niūriame kostiumėlyje – juk žinai, kad tavo širdis nori visai ko kito.

O mano derinys nenuoramoms atrodytų taip:

 

Įkvėpimui: