Kostiumėlio sugrįžimas

1988 metais pasirodė filmas „Dirbanti mergina“ (eng. „Working Girl“) su Melanie Griffith, kuriame Melanie parodė pasauliui, jog mergina su kostiumu gali atrodyti nuostabiai. Taip gimė to meto stiprios moters įvaizdis.

Oversized švarkas su paraloninias petukų įdėklais, pieštuko formos sijonas ir balti marškiniai plačia apykakle. Toks buvo to meto sijono ir švarko kostiumas. 

Dar visai neseniai toks kostiumas mums būtų atrodęs mažų mažiausiai juokingas, tokio tipo švarkus matydavome tik mamos jaunystės nuotraukose, tačiau jeigu šiandien Melanie Griffit staiga ateitų į tavo biurą būtent su tuo kostiumu, tikriausiai pagalvotum jog ji - viena stilingiausių tavo paskutiniu metu matytų moterų.

Tai oficialu, švarko ir sijono kostiumėlių mada – vėl sugrįžta į biurus.

 

Kadangi paskutinis vasaros savaitgalis buvo visai nevasariškas, norom nenorom visi pradėjome galvoti apie rudenį ir apie pilnu tempu grįžimą į biurus. Atsisveikiname su šortais ir lininiais marškiniais ir pradedame formuoti savo biuro garderobą.

Todėl mano biuro kapsulės sąraše pirmojoje eilutėje atsiduria būtent kostiumėlis. Klasikinis, aiškus, elegantiškas ir tinkantis prie visko.

Nesvarbu, ar esi aukštakulnių ar sportinių batelių gerbėja – šis kostiumėlis – tikras chameleonas. Nors iš pirmo žvilgsnio jis gali atrodyti įpareigojantis, neglamžus ir nevaržantis audinys, neleis pameluoti – su juo visada jausiesi savo kailyje.

Derindama jį su baltais marškiniais sukursi tobulą įvaizdį oficialiems susitikimams, o su trumparankoviais medvilniniais marškinėliais arba golfu – patogų ir neįpareigojantį derinį kasdienai. O štai pasirinkusi šilko palaidinę ant petnešėlių – galėsi drąsiai keliauti ir į pasimatymą vakare.

Įsigyk: