Kasdienis švytėjimas

Small (7)

Kai mieste pradeda žibėti lemputės, senamiestyje įsižiebia eglutė, prasideda švenčių nuojauta. Tas periodas man gal net labiau jaudinantis nei pačios šventės. Be to, mados tendencijos šiemet itin dėkingos, nes net ir lapkritį gali džiaugtis ir džiuginti kitus savo žibėjimu, tavo žiemos spintoje tiesiog būtinas žvyneliais tviskantis drabužis.. Ir ne dėl to, kad šventės jau už kampo, bet ir dėl to, kad žvyneliai yra absoliutus šio sezono kasdienės aprangos atradimas.

Small (3)

Nuo gruodžio 4 -osios jų bus galima rasti antrojoje „Esmara by Heidi Klum" kolekcijoje, kuri vienu metu pasirodys visose „Lidl“ parduotuvėse. Šį kartą kolekcija yra įkvėpta didžiųjų metų švenčių, todėl tikrai netruks elegancijos, ryškių akcentų ir spindesio!

Small (2)

Man visada smagu šiek tiek flirtuoti su mada ir jos išsišokimus pritaikyti kasdienai. Kaip tik žėrintys žvyneliai yra kaip tik tai, su kuo norisi žaisti vėl ir vėl!

Small (1)

Pirmasis mano pasirinkimas – spalvotais žvyneliais siuvinėtas sijonas, kuris man atrodo fantastiškai derinyje su sportiniu džemperiu ar tiesiog jaukiu megztiniu. Ir tikrai ne per ryškus kasdienai. Ne veltui Heidi Klum ir Lidl kuria madą, prieinamą kiekvienam! Jos kurtus drabužius galima lengvai priderinti prie kitų, tiek šventinių, tiek kasdienės aprangos.

Small (4)

Antrasis – žvilganti melsvų tonų palaidinė, kuri yra puikus į rankinę telpantis drabužis, kai iš biuro aprangos reikia greitai persikūnyti į šventės sielą. Tad klasikinės kelnės ir žvyneliais išsiuvinėta palaidinė – absoliutus koziris, kai reikia mesti kuo didesnę stiliaus kortą.

Small (5)

Iš šios kolekcijos išsirinkau dar kelis drabužius, apie kuriuos papasakosiu vėliau, tad laukite tęsinio. O kol kas atsisveikinu su žiemos šventėms ruoštis įkvepiančiu šios kampanijos šūkiu #LETSCELEBRATE!

Small (6)

Foto: Agata Gri, makiažas Gintarė Lučiūnaitė, drabužiai LIDL.