Kaip išsirinkti tinkamus džinsus: 4 taisyklės, kuriomis privalai vadovautis

Artėjant pavasariui vis opesniu klausimu tampa kasmetinis garderobo atnaujinimas. Dažniausiai jis yra daromas du kartus per metus: prasidedant šiltajam sezonui ir antras – jau atvėsus orams.

agne-gilyte-80425999

Be ko aš neįsivaizduoju savo spintos? Be abejo, be tvirtos kapsulės ir, žinoma, joje privalo būti kokybiški džinsai. Jie dėvimi daugumos moterų – nuo rimtų verslininkių, laisvu nuo darbo metu, iki laisvai samdomų menininkių. Geri, kokybiški ir tavo figūrai tinkantys džinsai gali tarnauti net kelis metus. Jei juos nešioji dažniau, žinoma, juos keisti taip pat reikia dažniau (ir nepamiršk jų skalbti išverstų).

Screenshot_9

Dažnai pastebiu, kad tinkamus džinsus moterims išsirinkti būna sudėtinga. Yra kelios esminės priežastys:

  • Pirmiausia, mes perkame džinsus neatsižvelgdamos į savo figūrą.
  • Vaikomės madų, kurios galbūt ir atrodo puikiai ant modelių, tačiau daugumos moterų figūras iškraipo.
  • Neatkreipiame dėmesio į garinimus ir detales, kurios optiškai platina, atkreipia dėmesį į problemines vietas, o gal net ir viskas kartu telpa vienoje džinsų poroje.
  • Norėdamos sutaupyti, pamirštame kokybę ir labai dažnai galiausiai išleidžiame daug daugiau negu gali pasirodyti.
file80425915_img-4763 (1)

Taigi, kokie pagrindiniai kriterijai renkantis džinsus, kuriuos aš pati taikau dirbdama su klientėmis?

1. Pirmas įspūdis

Dažniausiai pirmas įspūdis būna teisingas. Jeigu vos pamačiusi save veidrodyje su džinsais nušvinti – tikriausiai jie tikrai tau tinka. Tačiau dažniausiai būna, jog turi daug staipytis prieš veidrodį, pasirodyti draugei, mamai ar sesei, sulaukti pritarimo, nusifotografuoti iš visų šonų... Taip džinsai yra įperšami sau ir galiausiai juos nusipirkusi vis tiek nesijauti gerai.

2. Liemuo

Itin svarbi dalis renkantis naujus džinsus. Per aukštas ar per žemas liemuo gali vizualiai labai pakenkti tavo figūrai. Atkreipk dėmesį, jei esi žemesnio ūgio – nevertėtų rinktis labai aukšto liemens džinsų, nes jie optiškai sutrumpins tavo viršutinę dalį, lygiai taip pat žemas liemuo ir boyfriend tipo džinsai – sutrumpins kojas. Todėl reikėtų rinktis vidutinio aukštumo liemenį, taip išlaikysi balansą. Ir, žinoma, matuotis, matuotis ir dar kartą matuotis – tik taip suprasi, kas tau tinka ir ar gali leistis į vienus ar kitus kompromisus. Aukštoms ir lieknoms merginoms puikiai tinka džinai su aukštesniu liemeniu. Itin žemo liemens džinsų išvis nepatarčiau rinktis – visų pirma su jais nesijausi patogiai, visų antra - nuolatos turėsi rinktis ilgesnius megztukus ar palaidines tam, kad pridengtum nugaros apačią ar pilvą.

Screenshot_10

3. Dydžio pasirinkimas

Tikriausiai pastebėjai, jog skirtingų gamintojų dydžiai skiriasi, jei vienoje parduotuvėje perki S dydžio džinsus, kitoje gali pirkti M dydį arba priešingai. Todėl jei nesi prisirišusi prie mėgstamo prekės ženklo, gali tekti išsimatuoti net kelis skirtingus dydžius, kad rastum savąjį, net jei jį ir žinai. Yra vienas triukas, kuris nuskambės šiek tiek juokingai, bet jis - veiksmingas. Paėmus džinsus jų liemenį reikia apsisukti aplink kaklą ir jeigu džinsų liemens apimtis atitinka kaklo apimtį – vadinasi dydis tau tiks.

4. Kaina

Dažnai siekdamos sutaupyti renkamės pigesnius džinsus. Tačiau džinsai daugeliui moterų yra beveik kas dieną dėvimas drabužis, todėl čia taupyti nevertėtų. Brangesni džinsai dažniausiai yra pagaminti iš kur kas kokybiškesnių, tvirtesnių medžiagų. Todėl investuoti į juos tikrai verta, vien todėl, kad juos galėsi dėvėti kur kas ilgiau. Visada atkreipk dėmesį į sudėtį, siūles, užtrauktuką ir sagas. Čia yra esminiai kriterijai, kurie parodo džinsų kokybę. Siūlės turi būti tvirtos, siūlai neišsipešioję, saga – tvirtai įsiūta, užtrauktukas turi lengvai užsisegti ir atsisegti.

Šaltinis: DELFI Stilius

Nuotraukos: Agata Gri