Kaip atrodys tavo pavasario spinta šiemet?

Ar ir jūs jaučiat, kad pavasaris jau čia? CAPSULE by Agnė Gilytė jau kurį laiką gyvena pavasariškomis nuotaikomis, idėjomis ir spalvomis. Todėl po truputį jau ir tau laikas formuoti pavasario kapsulę. Net jei ir tas karantinas kolkas yra visiškos nežinomybės sinonimas, tai mums netrukdo atsinaujinti ir pasipuošti. Vis tiek jis kažkada baigsis, o mes net ir namuose (tikiuosi, jau greitai ir mieste) norime atrodyti puikiai, tiesa?

Nuo ko pradėti ir kaip suformuoti spintą, kuri tarnaus ne tik pavasarį, bet ir vasarą?

  1. LOAFER’iai

Patogūs, klasikiniai, nepretenzingi. Tokie turėtų būti spintos kapsulės batai. Ir nors loafer’iai nėra jokia naujieną, daugelio klasiką dievinančių moterų spintoje jie yra jau kurį laiką, tačiau ateinantį sezoną jie vėl tapo itin geidžiami. Ypač su storesniu ir grubesniu padu.

Nuostabu tai, jog jie dera tiek prie suknelių, tiek prie kelnių, nėra išrankūs progai ir, svarbiausia – patogūs!

LOAFERIAI_SPINTOS KAPSULĖ

  1. MARŠKINIAI

Marškiniai yra vienas tų drabužių, aplink kuriuos lipdosi spintos kapsulės pagrindas. Įprastai jie – balti, tačiau šį sezoną kviečiu pažaisti su spalvomis ir pasirinkti kažką labiau pavasariško! Kaip tau mūsų naujoji rožinė?

MARŠKINIAI_SPINTOS KAPSULĖ

  1. DŽEMPERIS

Jei karantinas mus ko ir išmokė, tai jog patogumas – svarbiausia. Tad ir pavasario kapsulė neapsies be jaukaus ir patogaus džemperio, kuris tiks tiek prie laisvų kelnių, tiek prie lengvai krintančio sijono, mėgstamiausių džinsų ar vasarinių šortų.

DŽEMPERIS-SPINTOS KAPSULĖ

  1. ŠVARKAS

CAPSULE by Agnė Gilytė pirmasis švarkas NEW YORK labai greitai ir be konkurencijos tapo viena perkamiausių prekių. Tačiau laikas jam sukurti šiek tiek konkurencijos. O jei rimčiau, visgi artėja pavasaris ir norisi naujų raštų bei spalvų, tad į tavo spintos „reikia/noriu nusipirkti“ sąrašą atkeliauja languotas dvibortis švarkas ASPEN iš vilnos su medvilne.

ŠVARKAS_SPINTOS KAPSULĖ

  1. DŽINSAI 

Pamirškime tuos per visus šonus spaudžiančius skinny džinsus. Man atrodo mes mes laisvos ir nuostabios, kad bandytume jais kažkam kažką įrodyti. Kaip nebedėvime judesius varžančių apatinių (o renkamės ne mažiau gražius, tačiau patogius), taip ir džinsus renkamės tokio kirpimo, kuris tik pabrėš mūsų laisvę ir nesukaustys judesių. Tiesaus kirpimo džinsai, o ypač šiek tiek balinti džinsai puikiai tiks prie kiekvieno CAPSULE by Agnė Gilytė top‘o: dėvėdama juos drauge su SYDNEY ir aukštakulniais atrodysi elegantiškai, su FLORENCE marškiniais – pasiruošusi sugrįžti į biurą, o derindama juos su patogiuoju MIAMI džemperiu galėsi keliauti į gamtą ar lauko terasoje gurkšnoti vyną.

DŽINSAI - SPINTOS KAPSULĖ

  1. KAŠMYRINIS MEGZTUKAS 

Prabanga - tai nebūtinai žeme besivelkančios šilko taftos suknelės ar dizainerio rankinės. Prabanga šiandien – ilgaamžiškumas ir patogumas. Todėl kašmyrinis megztukas gali tapti tavo staple piece, kuris gelbės ir iš situacijos „kai nėra ką apsirengti“, ir išbaigs derinį, kai reikia šilumos ar cherry on top.

KAŠMYRINIS MEGZTINIS

  1. PALAIDINĖ

Palaidinė ant petnešėlių neatsiejama nuo pamažu atšylančio oro, o toms, kurios dievina švarkus – ji tiesiog nepamainoma. Todėl SYDNEY spalvų paletę papildė dar dvi gaivios spalvos – nude ir žalsva.

PALAIDINĖ - SPINTOS KAPSULĖ

  1. PASTELINĖS SPALVOS MEGZTUKAS

Nors orai ir šyla, visgi Lietuvoje be patogaus, šilto ir jaukaus megztinio net ir vasarą neapseiname. Tai pečius norisi apsigaubti, tai kad ir prie šortų vasarą vakare užsimesti, tai prie lengvos suknelės priderinti. Tik gal jau nebe tamsų ir nebe juodą, gerai? Visos pastelinės spalvos, patikėk, bus puiki pavasario spintos atgaiva.

MEZSTUKAS - SPINTOS KAPSULĖ

  1. LAISVOS KELNĖS

Kai kas, ko visa CAPSULE by Agnė Gilytė bendruomenė laukė jau kurį laiką – laisvos, plačios ir patogios kelnės, kurias, labai tikiuosi, jau greitai galėsi įsimesti į savo lagaminą: šiltuose kraštuose plačios kelnės – puikus sprendimas! Kaip, beje, ir namuose - jos yra geriausia pamaina jau įgrisusioms sportinėms kelnėms.

LAISVOS KELNĖS SPINTOS KAPSULĖ

  1. SUKNELĖ

Nors ir sąrašo pabaigoje, tačiau tikrai nepamiršta – suknelė, kuri nereikalaus įtraukti pilvuko ar avėti aukštakulnių. Nebent pati to nori. Lengva, patogi, su kišenėmis, surišama dirželiu. Esu įsitikinusi, jog ji tiks visiems figūros tipams. Būtent todėl marškinių suknelė jau kurį laiką yra pakeitusi klasikinę little black dress.

SUKNELĖ SPINTOS KAPSULĖ