#esuNUOSTABI: kodėl bijome rizikuoti?

Skaitydama visų moterų laiškus, daugelyje jų atradau panašumų. Darome tas pačias klaidas. O viena iš dažniausių – saugumo siekimas ir baimė keistis.  

Mano bendravardė Agnė man rašė:

„Perku „saugius“ drabužius, vis panašaus silueto ir stiliaus ir neišlendu iš tam tikrų ribų. Gali būti, kad taip ir nugyvensiu savo gyvenimą taip ir nesužinojusi, kas man dar tinka“.

Kaip dažnai mes bandome „pasislėpti“ po tais pačiais drabužiais, tomis pačiomis spalvomis ar siluetais? Moterišką figūrą slepiame po beformiais megztiniais manydamos, jog paslėpsime save? Po dažnais pirkiniais arba, priešingai, nieko nepirkimu, dangstome meilės stygių ir pasitikėjimo savimi stoką. Atrodo, jog tai padės mums gauti patvirtinimą, jog mes teisios.

O tiesa ta, kad dažniausiai tai padaryti mums pavyksta. Paslepiame save po per dideliais / per mažais drabužiais, o praeidamos pro veidrodį retai kada (o gal niekada?) pasižiūrime ir pagalvojame: OHO! Šiandien atrodau nuostabiai! Greičiau save peikiame ir randame prie ko prikibti (net jei ir krūtinė nuostabi, matome tik kreivas kojas, o jei klubai nuostabūs, matome tik pūpsantį pilvuką ir taip be galo).

Galbūt kartais rašydama patarimus sudarau įspūdį, kad spinta turi būti griežta, kad tai tik taisyklių rinkinys, kurioms nevalia nusižengti, kad reikia gerai žinoti, ką su kuo derinti, tačiau tiesa ta, jog tavo kapsulė gali niekada nesikeisti, juk dažnai ji yra tik pamatas, o ką statysi ant jos kiekvieną dieną – gali tapti smagiu žaidimu. Pažinoti savo kūną svarbu, tačiau lygiai taip pat svarbu, nepamirši savęs, savo norų, skonio, principų. Man labai patinka frazė prie stalo: „jausk savo kūną / klausyk savo kūno“. Taip ir prie spintos ar prieš veidrodį: „matyk, jausk savo kūną, savo vidų, savo norus ir tai, aks tau gražu“.

„Ne itin matyt pasitikiu savo figūra. Dėl tų pačių savo konservatyvių įsitikinimų nenešioju švarkų, nesu turėjusi marškinių tipo suknelės. Papuošalų turiu taip pat vos keletą. Dažniausias mano derinys pavasarį ir vasarą - marškinėliai/marškiniai + džinsai/kelnės + kardiganas, arba marškinėliai + ilgas sijonas. Dar koks nors šalikas. Rudenį koloritas kiek kitoks - dažniausiai rudas/tamsiai žalias, bet principai tie patys”.

Agne! Manau, kad atėjo laikas pamiršti saugius drabužius ir pabandyti šį tą naujo.

Ruduo - puikus metas į savo garderobą „įsileisti“ šiek tiek spalvų. Karališka mėlyna sukuria puikų derinį su šviesiai ruda spalva, o raudonas lūpdažis gelbsti tada, kai oras darganotas ir nėra nuotaikos. Taip, kartais visai nereikia eiti į kraštutinumus. Pakanka vos kelių spalvų, kad tavo garderobas atrodytų šviežesnis.

Siūlomas derinys:

 

Suknelė HOLLYWOOD: https://www.gilyte.lt/collections/capsule-by-agne-gilyte/products/suknele-hollywood-melyna

Marškiniai FLORENCE: https://www.gilyte.lt/collections/capsule-by-agne-gilyte/products/marskiniai-florence-balti

Sijonas MILAN: https://www.gilyte.lt/collections/capsule-by-agne-gilyte/products/sijonas-milan-juodas 

Lūpų dažai: SENSAI