Dovana sau | LAIKAS

Mieloji mano,

Geriausia, ką gali duoti sau yra laikas. Ir šiandien yra pirmoji tavo būsimo gyvenimo diena, tad gali nuspręsti, kokia ji bus. Tarp reikalų, įsipareigojimų ir rūpesčių, tikiu, pameti save. Taip, mes esame mamos, žmonos, dukros, draugės, sesės, kolegės, direktorės, pavaldinės, tiesiog superherojės, tačiau sustok, pirmiausia esi TU. Jei reikėtų išvardinti, ką myli, kiek užtruktum, kol paminėtum save?


Kokia būsi šiandien, priklauso tik nuo tavęs. Ar sportuosi? Ar šypsosiesi? Ar suksiesi nesibaigiančiame atsakomybių rate? Pavargusi varysi toliau ar sustosi pailsėti? Ar valgysi savo mėgstamą desertą? Jei taip, kaip jausiesi tai darydama? Mėgausiesi kiekvienu kąsniu, ar plaksi save? O gal nevalgysi? Visi sprendimai yra galimi, svarbiausia, kad būtum sąžininga su savimi. Ir nuoširdžiai laiminga.

Pasižiūrėk į vaikus: pavargę jie ilsisi, išalkę pavalgo, jei labai nori saldainio – jį suvalgo, jei juokinga - juokiasi visu kūnu, jei nori su kažkuo draugauti, jam tai pasako, jei jiems reikia pagalbos – paprašo, o jei supyko, tai irgi parodo.

Tad kviečiu prisėsti su gabalėliu mėgstamo deserto ir puodeliu (ar taure) kažko skanaus, įkvėpti, iškvėpti ir pagalvoti apie save: kokia šiandien būsi tu? Kaip sakė Tonis Soprano, jokio sprendimo yra blogiau nei blogas sprendimas. Suprantu, kad jautiesi, lyg privalai visiems būti viskas, visko tiek daug. Tad jei šiandien nuspręsi kažką pakeisti, tu gali tai padaryti. Viskas priklauso tik nuo tavęs. Ir nesijausk kalta. Mylėti ir rūpintis savimi yra geriausia, ką gali padaryti dėl savęs ir dėl kitų.

Stipriai apkabinu. Tu ne viena.
Agnė Gilytė 

#MagneticConversations

P.s. visus www.gilyte.lt pirkinius jau pakuojame šventiškai, kartu su Agnės Gilytės ir ACH šokolado dovanomis!!