3 nematyti būdai, kaip dėvėti klasikinius baltus marškinius

Klasikiniai marškiniai – drabužis be kurio neapsieina nei viena spinta. Jie patogūs, tinkantys prie visko ir visur, neverčiantys sukti galvos, svarstant ką rengtis, ir visada gelbstintys tada, kai reikia greitai ir be pastangų atrodyti pasitempus. Tačiau kartais atrodo, jog jie šiek tiek nuobodoki ir išskirtinėms progoms ar linksmiems spintos eksperimentams nėra tinkami. Ne – tie – sa!

Drįsiu nesutikti. Klasikiniai marškiniai, pasitelkus šiek tiek fantazijos, gali būti labai įdomūs ir kaskart vis kitokie. Kartais į drabužį reikia pažvelgti kitu kampu tam, kad jis suskambėtų kitaip nei įprasta. Juk viskas prasideda nuo eksperimentų, todėl klasikiniai balti marškiniai taip pat gali tapti kur kas daugiau nei tik marškiniai. Kaip?

SLUOKSNIUOK JUOS SU SUKNELĖMIS

Prasidėjus šaltajam sezonui, pagaliau grįžta ir mano mėgstamas sluoksniavimas. Jau galime daugiau varijuoti su drabužiais ir tekstūromis. Todėl rudenį juos miksuok su suknelėmis ir sijonais. Ypač ilgesnius marškinius gali drąsiai rengtis po suknelėmis ar sijonais su dideliu skeltuku – taip parodydama ir marškinius. Arba ilgesnius marškinius pasirengdama po trumpesne suknele. Taip sukursi įdomesnį ir ne tokį kasdienišką įvaizdį, be to, galėsi ir šaltesniu metu panaudoti savo vasarines sukneles.

suknele_marskiniai suknele_marskiniai1 suknele_marskiniai2 Processed with VSCOcam with a6 preset

TOP ON TOP

Mano šio sezono atradimas –

top on top

arba palaidinė ant palaidinės. Tikriausiai pamenate, kai dar ne taip ir seniai buvo madinga rengtis džemperius ilgomis rankovėmis ir ant viršaus – marškinėlius su trumpomis? Toks maištininkų, rokerių įvaizdis. Tadaaaam – visa tai vėl grįžta. Tik šiek tiek subtiliau. Šį sezoną galime drąsiai panaudoti marškinius ir ant jų vilktis lengvas vasarines palaidines ant petnešėlių, tokio paties tipo sukneles ar liemenes. Tik šiuo atveju reikėtų pasirinkti šiek tiek labiau prie kūno prigludusius marškinius, o viršutinę palaidinę – laisvesnę. Taip pat gali drąsiai rinktis palaidinę su šiek tiek nėrinių – taip sukurdama ir puikų vakarinį įvaizdį.

top on top_2 top on top_3 top on top_1

ATVIRKŠČIAI

Šis būdas skirtas mėgstančioms eksperimentuoti ir išsiskirti iš minios. Aš, tiesa sakant, dar niekada to pati nesu bandžiusi, bet pamačiusi – susižavėjau. Vilkėdama marškinius atvirkščiai gali pabrėžti savo nugarą, į akis krentantį papuošalą ar nėriniuotą apatinį trikotažą. Toks įvaizdis tikrai neliks nepastebėtas vakarėlyje – ypač jei viską „pagardinsi“ aukštakulniais ir ryškiais lūpų dažais. Žinoma, vilkėti marškinius atvirkščiai labiau tinka tuomet, kai už lango šilčiau, tačiau juk geram vakarėliui temperatūra lauke nesvarbi.

Kartais pakanka tik leisti savo fantazijai atsiskleisti ir neriboti savęs. Žinoma, visada išlieka rizika prašauti.Tačiau kartais galima atrasti kažką labai įdomaus ir netikėto, o juk kiekvienos moters garderobe reikia tos mažos kibirkštėlės, kad gyventi būtų įdomiau.

atvirksciai3 atvirksciai2 atvirksciai1