Vasara pajūryje: ko galime pasimokyti iš Žydrosios pakrantės?

 

Žydroji pakrantė, oficialiai vadinama Prancūzijos Rivjera – visų vintažinių filmų apie senąjį žemyną pažiba. Tokia populiari ji ne veltui – vanduo ten žydras ir skaidrus, o ir kompanija, atostogaujanti šalia, - fantastiška.

Ši vieta jau nuo seno pamėgta žinomiausių pasaulio aktorių, modelių ir verslininkų. Čia laiką leido ir Princesė Diana, Jane Fonda, Bridgitte Bordot, Jane Birkin ir dar daugybė pasauliui gerai žinomų vardų.

Man ir Lietuvos Nida ne ką prastesnis kampelis (tiesa sakant, nepamenu vasaros, kada čia bent savaitei kitai neatlėkčiau, o kartais - bent savaitgaliui) leisti karštas dienas ant smėlio at vaikščiojant pušyne. Tačiau pasimokyti iš Prancūzijos Rivjeros poilsiautojų tikrai yra ko.

Taigi, viena akimi „nužiūrėjau“, ką gi mes galėtume „pasiskolinti“ iš gariausių pasaulio moterų ir pritaikyti savo atostogų metu.

Balti paplūdimio marškiniai. Neatsiejama karštos vasaros paplūdimyje dalis. Jie ne tik apsaugo kūną nuo kaitrios saulės, bet ir suteikia gaivumo, švaros ir prabangos jausmą. Užsimesk juos ant lengvai įdegusio kūno, smėlėto maudymosi kostiumėlio ir atrodysi puikiai! Tiesa, jei dvejoji dėl baltų, taip pat nuostabiai atrodo ir melsvi ar dryžuoti.

Įsigyk:

balti

Baltos kelnės. Man jos – toks pat neatsiejamas vasaros atributas kaip ir kokybiškas maudymosi kostiumėlis. Jos itin patogios, vasariškai gaivios ir subtiliai tinka tiek ankstyvam rytiniam pasivaikščiojimui po paplūdimį, tiek vakarėliui restorane ant jūros kranto.

Įsigyk:

Dryžiai. Koks gi pasiplaukiojimas jachta be dryžuotų akcentų? Ir visai tai nenuvalkiota. Tai – klasika. Todėl dryžuota palaidinė, marškiniai, suknelė ar skarelė – fantastiškas akcentas karštą vasaros dieną leidžiant plaukiojant jūra ar vandenynu.

Įsigyk:

Žydri marškiniai. Tiek dienai, tiek vakarui – fantastiškas drabužis tinkantis prie kelnių, džinsų ir sijonų. Lengva, paprasta, patogu ir klasiška. O ko gi dar gali reikėti karštą vasaros dieną? Tik lengvų medvilninių marškinių, lengvai prasegtų ir besiplaikstančių vėjyje.

Įsigyk:

 

  Nuotraukos: Harpers Bazaar ir CAPSULE by Agnė Gilytė