Tobulai vienodai skirtingi marškinėliai

IMG_6138

Vieni marškinėliai - trys skirtingos nuotaikos, o gal net ir skirtingos moterys. Taip į naujus drabužius reaguoja ir tavo spinta. Spintos kapsulės marškinėliai sukurti taip, kad tiktų daugeliui figūrų tipų (svarbu nuspręsti, ar nori juos vilkėti sukištus į vidų, ar netvarkingai ištrauktus, ar vieną kartą atraitotomis rankovėmis, o gal ir visus tris).

Balta duoda gaivos ir lengvumo jausmą, prie jos tinka atostogų nuotaika ir druskuoti plaukai, veidas be makiažo ar priešingai - ryškios lūpos.

Juoda žavi savo elegancija ir grakštumu. Jos dar labiau norisi vakare, kai tikiesi seksualaus griežtumo, neabejoji dėl ryškių lūpų ir savo įdegį paryškini lengvu makiažu.

IMG_6253

Pilka yra atsakymas visoms, kurios dvejoja, ko nori. Tai spalva, deranti prie visko, ji tinka beveik visiems ir jos universalumo ribos nėra matomos, nes ji puikiai skamba ir prie siauro pieštuko sijono, ir prie lininių šortų, ir prie elegantiško švarko.

Faktas, kad visi šie marškinėliai labai panašūs, bet tuo pačiu ir labai skirtingi. Kaip ir tu, kaip ir tavo draugės ar sesės - visos jūs moterys, tačiau savaip nepakartojamos ir unikalios.

Šiuos marškinėlius gali įsigyti ČIA.

IMG_6020