Spintos DETOXPanašu, kad vasara pamažu su mumis atsisveikina ir nors ji buvo puiki, laikas ruoštis naujam sezonui. Aš jau baigiu dėlioti paskutinius akcentus ir laukiu, kol pirmieji rudens kolekcijos drabužiai pasieks jus.

Ruduo man – ypatingas. Apskritai, šis sezonas visada turi tą jaukumo jausmą savyje. Jis tvyro visur: ore, namuose, kuriant židinį, geriant karštą šaltalankių arbatą su drauge ar ieškant savo mėgstamo megztinio spintoje. Be to, toks malonumas sluoksniuoti ir atrasti naujus derinius, kurių vasarą niekad neprireikia.

Kad jau prakalbome apie spintą. Ar jau pasiruošei rudeninę spintos kapsulę?

Jei ne – ne bėda. Šiandien turiu kelis tips‘us, kurie padės apsispręsti, kaip formuoti spintą ateinantį rudens sezoną.

Pradėkime nuo STAPLE arba MUST HAVE drabužių, kitaip sakant, tavo pintos pagrindo. Tai esminė kapsulė, apie kurią viskas ir dėliosis.

Mano nuomone, norint laisvai jaustis kiekvieną dieną, ir visada turėti, ką apsirengti, reikia 6 kapsulinių drabužių:

Nei daug, nei mažai. Tačiau turėdama šiuos drabužius galėsi sukurti krūvas skirtingų derinių.

Pradėkime nuo top‘o. Aš visada siūlau atkreipti dėmesį į kelis dalykus: 1. Jūsų asmeninis stilius ir gyvenimo būdas. 2. Jūsų figūros tipas.

  • Laisvi medvilniniai marškinėliai puikiai tiks mėgstančioms komfortą ir paprastumą. Su jais – gali ir sportuoti, ir į susitikimą keliauti. Tereikia švarko ar įdomesnės liemenės. 
  • Palaidinė ant petnešėlių – puikiai atrodys mėgstančioms kiek elegantiškesnį stilių, toms, kurios mėgsta pasipuošti. Ji atidengia dekoltė zoną ir išryškina kaklą, pečių liniją bei papuošalus.
  • Palaidinė su rankovėmis – puiki išeitis toms, kurios nemėgsta sluoksniuoti ir visada pasitiki vienu drabužiu.

Klasikinės kelnės jau nebėra tokios, kokios buvo anksčiau. Mes pamažu prisijuakiname kiek laisvesnį stilių, nes oficialiuose biuruose. Todėl rinkitės tampres kelnes, su kuriomis visada jausitės patogiai, net visą dieną lakstydamos po susitikimus.

Sijonas – tas drabužis, kuris visada priverčia kiek pasitempti. Čia taip pat labai svarbu jūsų asmeninis stilius, todėl nebėgiokite paskui tendencijas.

  • Pieštukas – tiks toms, kurių klubai nėra labai platūs.
  • Varpelio formos sijonas atrodys fantastiškai patiks toms, kurios vertina komfortą ir laisvą stilių, jis puikiai paslėps nereikalingus riebaliukus.
  • Klasikinis A formos sijonas – nepakeičiamas ir nepralenkiamas oficialiuose susitikimuose, kai norisi elegantiškumo, bet nesinori atskleisti per daug.
  • Tiesaus kirpimo sijonas – atrodys fantastiškai net prie sportinių batelių.

Suknelė – net jei ir nesi suknelių mylėtoja, marškinių tipo suknelė tau tikrai patiks. Tai tas drabužis, kai reikia genialaus sprendimo greitai. Kai pakvietė į gimtadienį ar prabangią vakarienę, o galvoje nesudėlioji nė vieno derinio. Su ja – nieko galvoti nereikia. Apsiauk aukštakulnius, pasidažyk lūpas ir tu jau atrodys fantastiškai.

Na ir galiausiai – švarkas ir marškiniai. Šie du drabužiai tai tavo spintos pilkieji kardinolai. Jie visada paliks įspūdį. Jie tiks beveik visiems figūrų tipams ir svarbiausia – jie niekada neišeis iš mados.

Galiausiai, susiformavus savo asmeninę kapsulę – nepamiršk ir pažaisti. Paieškok ryškesnių aksesuarų, įdomesnių batų ar rankinės, spalvingos skarelės ar ryškių lūpų dažų. Tai maži dalykai, į kuriuos investavus galėsi kas kartą atrodyti vis kitaip.