Sezono vinis – dirbtinio kailio puspaltis

Small (2)

Man niekada nebūna šalta, nes: a) viską darau taip greitai ir šneku tiek daug, kad neįmanoma atvėsti, b) visuomet pasižiūriu į termometrą prieš nuspręsdama, ką rengtis. Sunku būtų sušalti ir su šių metų vienu ryškiausių trendų – spalvotais dirbtinio kailio puspalčiu.

Mano akį užkabino du – mėlynas ir rudas. Net nežinau, kuris man labiau patinka. Man jie tinka prie visko, ir prie ilgos suknelės, ir prie odinių kelnių, ir prie džinsų, ir prie prašmatnaus sijono. Juk žavesys ir yra rengtis taip, lyg specialiai darytum mados klaidas – derintum tai, kas nesuderinama, o kasdieną paverstum nedidele švente.

Small (1)

Nuo gruodžio 4 -osios jų bus galima rasti „Esmara by Heidi Klum" kolekcijoje, kuri vienu metu pasirodys visose „Lidl“ parduotuvėse Lietuvoje. Šį kartą kolekcija yra įkvėpta didžiųjų metų švenčių, todėl tikrai netruks elegancijos, ryškių akcentų ir spindesio!

Small (3)

Mėlynas mane įkvėpė patogiai kasdienai: su skinny džinsais, trikotažo marškinėliais ir sportiniais bateliais. Ne veltui Heidi Klum ir Lidl kuria madą, prieinamą kiekvienam!

Rudas – visiškai netikėtas spalvinis sprendimas, kuris man iš karto pasirodė tobulai derantis su blizgiu žvyneliais siuvinėtu sijonu. Ir aš taip tikrai eičiau ne tik į šventę, bet ir į smagią kasdieną!

Small (4)

Iš šios kolekcijos išsirinkau dar kelis drabužius, apie kuriuos papasakosiu vėliau, tad laukite tęsinio. O kol kas atsisveikinu su žiemos šventėms ruoštis įkvepiančiu šios kampanijos šūkiu #LETSCELEBRATE!

Foto: Agata Gri, makiažas Gintarė Lučiūnaitė, drabužiai LIDL.