SEZONO TOPAS: SUKNELĖ-MARŠKINIAI

Ji – moteriška, žavinti, kartais lengvai provokuojanti, kaustanti žvilgsnius ir kartu tokia nepamainoma! Tikriausiai niekas neabejoja, jog suknelė – pagrindinis šiltojo sezono drabužis.

Nors pati visuomet simpatizavau berniokiškam stiliui: džinsai, patogūs sportiniai bateliai ir oversizetipo marškiniai, tačiau net ir aš vasarą neatsispiriu suknelėms.

Kalbėti apie šio sezono suknelių tendencijas nežinau ar verta. Visų pirma, dėl to, jog ši tema apdainuota jau šimtus kartų, visų antra dar ir dėl to, jog ši vasara kaip niekad dėkinga orais. Ji netelpa į jokius mados rėmus. Pasirinkimo daug, stilių ir siluetų įvairovė - neaprėpiama.

Apskritai, diktuoti tendencijas yra kiek nepraktiška. Juk mūsų, stilistų, darbas – atskleisti žmogų, o ne drabužį. Be to tikiu, kad ir tau smagiau, kai vilki kažką, kas tau tinka, su kuo jautiesi patogiai ir tiesiog savimi.

Mano šio sezono topas – shirtdress, kitaip tariant marškiniai-suknelė. Šio tipo suknelėje telpa labai daug: moteriškas stilius dera su berniokišku, ji tinka tiek biuruose, tiek paplūdimiuose; prie aukštakulnių ir prie sportinių batelių; prie sunkaus ir prie lengvomakiažo. Žodžiu, tai suknelė chameleonas, persimainanti kaskart, kai tau to reikia.

34054220_10157692331152715_5097364308988264448_o

Todėl šiandien noriu tave įkvėpti ir parodyti kaip vieno tipo, gana paprasta suknelė, gali tapti daugiafunkciniu drabužiu kiekvienoje gyvenimo situacijoje.

PRIE JŪROS. Kai norisi kažko lengvo, patogaus, bet kartu labai vasariško. Svarbiausia čia audinys – man tobuliausias linas arba plona medvilnė, viskozė, kuri leidžia odai kvėpuoti, lengvai išdžiūsta ir nevaržo judesių.

PRIE JUROS

MODERNI MIESTIETĖ. Suknelė-marškiniai puikiai tinka eksperimentams, daugelis jų atsisega iki pat apačios, tad kodėl gi nepabandžius jos dėvėti su džinsais? Puikiai atrodys su basictipo baltais marškinėliais, ji bus tarsi ilgas švarkas. Tiesa, gali pabandyti surišti jos prasegtus kraštus ties juosmeniu – bus dar viena aprangos variacija.

moderni miestiete SPORTIŠKA. Lakstymui su vaikas ar šunimi reikia kažko labai patogaus. Kuo platesnė suknelė – tuo jausiesi geriau. SPORTIŠKA

BIURO DAMA. Manau, suknelė-marškiniai šią vasarą turėtų užkariauti ir biurus. Juk tai taip patogu ir atrodo labai rafinuotai. Marškinių tipo apykaklė suteiks oficialumo, ilgis žemiau kelių – rimtumo, o viską įrėmink aukštakulniais ir atrodysi pasakiškai.

BIURO DAMA

VAKARĖLIS. Šiek tiek paslapties visada žadina vaizduotę, todėl vakarėliuose nebūtina apsinuoginti. Sodraus audinio suknelė su apykaklės ir rankogalių marškinių detalėmis gali atrodyti puikiai tiek kokteilių vakarėlyje, tiek prabangioje vakarienėje.

VAKARELIS

DIENA SODYBOJE. Kartais viskas ko reikia – laisvė. Prailginti vyriško tipo marškiniai gali puikiai tarnauti kaip suknelė. Jei laisvumo šiek tiek per daug – perjuosk juos dirželiu, o dar geriau – spalvinga skarele.

DIENA SODYBOJE

Produktų nuotraukos: Net-a-Porter