Rudens sezono spintos revizija: ką metam, o ką pasiliekam?

Kad ir kaip mėgčiau vasarą, saulėtą orą ir dienas paplūdimyje, ruduo, visgi, yra tas „mano“ sezonas. Tai lyg naujas lapas mano ir mano klienčių garderobui. Visada keičiantis sezonams mėgstu prašluoti savo spintą.

gatves-mada-82153219

Tai tarsi terapija, o kai įpranti ją kartoti kas sezoną – dar ir labai efektyvi, išsivalo ir lentynos, ir pakabos, ir galva. Be to, nebeerzina nereikalingi drabužiai ir vilki tik tai, kas patinka ir tik tai, kas tau tinka. Išmeti/išdalini viską, ko tau nebereikia, pergalvoji derinius, susitvarkai, o matydama, ką turi, ir ko ne – atrandi, ko tau reikia. Nori ir tu pradėti naują sezoną ne tik švaria galva, bet ir spinta? Tuomet pirmyn. Padarykime tai drauge.

Ką pasiliekame?

Mini rankinės. Jos patogios, nedidukės, tačiau talpina viską, ko gali prireikti moteriai. Jos puikiai tinka tiek vakarėliui, tiek biurui. Jos ypač kompaktiškos, dažniausiai lygios odos ir su šiek tiek stambesniu diržu. Patogios nešioti tiek per petį, tiek per juosmenį.

FOR EDITORIAL USE ONLY. Paris Street Style. Autumn/Winter 2019. ADDITIONAL IMAGES AVAILABLE ON REQUEST. Obligatory Credit - CAMERA PRESS / Claire Guillon.

Neonas. Tai tendencija, kuri stabdo praeivių žvilgsnius, kita vertus, juk neprivalai vilktis salotinės spalvos suknelę, gali viską interpretuoti subtiliau. Kalbu apie mažas detales – diržą, avalynę, rankinę, pirštines ar kepurę. Tai kaip mat pagyvins tavo rudens garderobą.

FT junior fashion editor Flora Macdonald Johnston  

J. Lo auskarai. Dideli, traukiantys akį, iš hip hopo laikų atkeliavę auskarai. Šį sezoną jie įgauna minimalias formas, tačiau išlaiko savo išskirtinumą. Derink skirtingų dydžių ir pločių žiedo formos auskarus, jei nori dar labiau išsiskirti.

Street style, Vanessa Hong arriving at Cecilie Bahnsen spring summer 2019 ready-to-wear show held at Fabriken Sundholmsvej in Copenhagen, Denmark, on August 8th, 2018. Photo by Marie-Paola Bertrand-Hillion/ABACAPRESS/ddp images  

Kombinezonai. Kitaip dar vadinama „praktiška apranga“, kai ryte nereikia sukti galvos, ką apsirengti. Pakanka vieno drabužio ir tu jau pasiruošusi. Kombinezonai – labai praktiški, patogūs ir stilingi. Todėl turėti bent vieną savo spintoje tikrai pravers, be to – jie puikiai tinka sluoksniavimui.

Street Style  

Vyriškas kostiumas. Vyriško kirpimo kostiumas vėl grįžo. Tiek darbe, tiek vakarėlyje, tiek laisvalaikiu mieste – jis nepaliks abejingų, todėl jei turi tokį spintoje (ar bent jau turi švarką) – nesugalvok jo išmesti, nes šį sezoną su juo atrodysi puikiai.

Street style, Julie Pelipas arriving at Dior Fall-Winter 2019-2020 ready-to-wear show, held at Musee Rodin, Paris, France, on February 26th, 2019. Photo by Marie-Paola Bertrand-Hillion/ABACAPRESS/ddp images  

Ką išmetame?

Batai virš kelių.Ši mada jau atsisveikina, na bent jau iki kito sezono, dabar garsiausi mados namai renkasi patrumpintus aulinukus, todėl batus virš kelių šį sezoną matysi retai. Bet gal tai gera naujiena? Juk jie tinka tikrai ne kiekvienai.

Caroline Daur Wearing Giambattista Valli Same Outfit as catwalk model *9905664w  

Mikro akiniai.Kaip greitai atkeliavo – taip greitai ir dingo iš mūsų kasdienybės. Nors, nesiginčiju, kai kurioms jie labai tiko, tačiau, visgi, tokio tipo akiniai reikalauja specifinių bruožų ir veido formos. Todėl jei nori jaustis saugiai – geriau šį rudenį rinkis tai, kas tau tinka labiausiai, o ne aklai vaikykis tendencijų (seniai žinoma tiesa, kuri tik patvirtina šį patarimą).

file82152947_e65f1e0f062d0250a6943c1c65fbb45c

Nuogi pečiai. Ši mada, turbūt, keičiasi taip greitai, kaip metų laikai. Tai visai normalu, nes šaltuoju metų laiku – ji nepraktiška. O ir Karmen įvaizdis jau seniai nebe madoje.

Eva Chen  

Šaltinis: DELFI Stilius

Nuotraukos: Vida Press