Romanas su marškiniais

Small (4)

Mano meilė – marškiniai. Ir man jie patinka pateikti visaip. Kaip desertas: jis tobulas, nes yra skanus, klausimas, tik ar saldus, ar rūgštus, ar su šiek tiek sūrios karamelės, o gal gaivus?  Todėl sukūriau universalius marškinius, kurie tinka skirtingose situacijose, bet visada išliko tavo stiliaus individualumą.

Kol žiema, man patinka į juos įsisukus skaityti knygą ar tiesiog drybsoti savo mėgstamame fotelyje po pledu.Jie puikiai dera su jaukiu megztinius mėgstamais džinsais.

Ir žiemą, ir vasarą jie tobuli miegui – lengvas linas švelnus prie kūno ir, svarbiausia, oda kvėpuoja.

Man jie subtiliai seksualūs, todėl nevengiu vien tik juos vilkėdama sukiotis namuose, kol gaminamės pusryčius ar geriam ryto kavą.

Neužilgo išvykstam atostogų į paplūdimį, todėl juos taip pat būtinai įsimesiu į lagaminą: jie puikiai dera su džinsiniais šortais ar tiesiog ant maudymosi kostiumėlio. O su šiaudine skrybėle – tiesiog tobula kombinacija.

Ir nevalia jų kabinti ant pakabos. Jie bus laimingiausi, jei juos atsainiai pakabinsi ant kabliuko ar veidrodžio krašto ant specialiai tam sukurtos didelės kilpos.

Stengiausi pagalvoti apie viską. Ir kad juos norėtųsi vilkėti visur ir visada. Ar minėjau, kad rankoves tiesiog būtina atsiraitoti?

Įsigyti gali čia: www.gilyte.lt/dovana

Small (5) Small (3) Small (4) Small (8) Small (7) Small (2) Small (1) Small (10) Small (9)

Foto: Agata Gri.