Niujorko mados savaitės spalva nugalėtoja

Visai neseniai praūžė Niujorko mados savaitė, kuri, ne paslaptis, dažnai labiau vilioja savo lankytojų gatvės stiliumi nei pačiais pasirodymais. Tuntai fotografų suskumba į gatves ieškodami geriausių kadrų populiariausių mados žurnalų ir tinklaraščių skaitytojams pamaitinti.

Paprastai niujorkiečiai – nenuspėjami. Jie žavi savo įmantriu, bohemišku, moderniu stiliumi. Ryškios spalvos, tekstūros, įspūdingi audiniai ir sluoksniai – viskas tiesiog gniaužia kvapą, net garsiausi pasaulio dizaineriai semiasi įkvėpimo būtent iš niujorkiečių.

Tačiau šiemet viskas buvo kitaip. Visi kaip sutarę ant pjedestalo iškėlė monochrominį įvaizdį ir camel spalvą. Ar tai reiškia, kad baisicgrįžta ne tik kaip baisic, bet ir kaip naujausia mados tendencija?

Panašu, kad jau tuoj mus džiuginsiančio pavasario tendencija kaip ir aiški: žemiškos spalvos ir monochrominis įvaizdis. O tai džiugi žinia net ir toms, kurios nelabai moka derinti skirtingų spalvų ar tekstūrų.

Norint susikurti monochrominį įvaizdį reikia visai ne daug – vos kelių drabužių ir tos pačios spalvos skirtingų  arba vienodų tonų. Beje, toks įvaizdis labai tinka toms, kurios nori atrodyti vizualiai aukštesnės ir lieknesnės.

Tad jeigu suki galvą, kaip be vargo ir didelių pastangų pradėti atsinaujini savo pavasario garderobą – šis būdas kaip tik tau. O jeigu pavargsi nuo monochrominio įvaizdžio, camel spalvą visada gali derinti ir su kitomis, ji viena iš tų, kuri tinka prie daug ko. Todėl įsigijusi camel paltą ar megztuką – nešiosi juos dar ilgus metus.

Kaip susikurti monochrominį įvaizdį vos su keliais darbužiais ir aksesuarais: