Nauji. Balti. Nepakeičiami.

IMG_3517

Kai dar mano ir tavo gyvenimuose nebuvo kapsulės, pirma dalykas, kurį ragindavau savo klientes ir skaitytojas įsigyti – gero audinio, puikaus kirpimo balti marškiniai. Užtrukau metus, kol jie atsirado ir mano Spintos kapsulėje.

Juos pagaminome iš tvirtos, bet švelnios medvilnės, kuri primena jaukius rytus mylimojo lovoje, jų modelis laisvas, kad nevaržytų tavo asmenybės ir judesių, rankovės ilgos, tačiau labai smagios užraitotos. Šonuose yra skeltukai, tad gali juos vilkėti pusiau sukištus, kad išlaikytum tą nerūpestingą stilingą įvaizdį,  ilgis toks, kad tinka skirtingiems ūgiams ir prie skirtingo kelnių ar sijono juosmens (ir, žinoma, neišsipeša, kai nori pamoti draugei, su kuria skubi susitikti).

Man jie tobuli, nes būtent tokie, kokius įsivaizdavau marškinius, būtinus tavo ir mano spintose. Kaip viena draugė sakė, "gilytiški" - tikiuosi tai komplimentas, nes nedėviu bet ko.

Pažadu, neatsidžiaugsi: http://www.gilyte.lt/produktas/marskiniai-balti/ IMG_3482 IMG_3499 IMG_3459 IMG_3457 IMG_3441 IMG_3434