Mūsų konkurso laimėtojos laiškas

Sveiki, 
Agnę ir jos Capsule atradau visiškai atsitiktinai naršydama interneto platybėse ir ieškodama sau naujų stiliaus derinių. Deja, bet dar iki šiol nesu atradusi savo stiliaus, o man jau 40 "kaštonų žalių", kažkaip jau laikas būtų. Na, nieko (čia aš taip raminu save) geriau vėliau, negu visą laiką nepasitikėti savimi, nes ir vėl tavo kolegės darbe atrodo geriau negu tu (ką ten kolegės, VISI aplinkui atrodo geriau nei aš, gražiau bei stilingiau apsirengę, mandriau susišukavę, nagai ilgesni ir gražesni). Net neįsivaizduoju, kaip vyrą susiradau ir dar tokį, visai nieko :D 

Tada bandžiau prašyti vyro pagalbos, kad jis man padėtų susikurti savo stilių, nes kažkaip turi skonį (nepatinka viskas, kas blizga, kas rožinio ir iš kailio :) ). Temdavausi į parduotuves ir prašydavau, kad išrinktų tai, kas gražu jam (o ne man). Išrinko, aprengė - vien laisvalaikio stiliaus drabužiais, jo mėgstamiausiais (peu peu, Chuwak, geriausias variantas buvo Happeak drabužiai), o po to klausia - o kodėl tu neapsirengi, kokio klasikinio kostiumėlio su sijonu ir baltais marškiniai? Kaip aš jį apsivilksiu, jeigu vaikštau tik po laisvalaikio tipo drabužių parduotuves?!

Tada nusprendžiau, dar poros draugių patarimų paklausyti, bet irgi nieko gero... Drabužių kiekis spintoje tik augo, o apsirengti nebuvo kuo.

Būtinai savo rašliavoje turiu paminėti vieną asmenį, kurio dėka turiu nemažai kokybiškų ir stilingų drabužių, tai mano vyro sesuo, kuri gyvena JAV ir kiekvienais metais (o jeigu pasiseka ir porą kartų per metus) grįžta į Lietuvą ir, kaip tikra "tetulytė" iš Amerikos atveža pilnus lagaminus drabužių, visiems (ir man, žinoma, pasiseka).

Drabužiai dauguma pirkti iš LOFT, puikios kokybės ir tikrai labai gražūs, bet... tas nelemtas žodelis bet... ot, bėda... nežinau, kaip juos nešioti ir kaip derinti.

Nors perka dydį S (Lietuvoje perku M, o kartais, kai gerai pavalgau, ir L būna kaip tik), jie vistiek man visi per platūs (gal dydžiai padidinti, nes Amerikoje žmonės platesni, nei pas mus?), nes tikriausia aš kalta ir mano neišprusimas apie stilių ir madą.Todėl, kai pamačiau, kad Agnė paskelbė konkursą, net akyse saulė nušvito (nors buvo beveik vidurnaktis) ir akyse žaibuoti pradėjo (neseniai buvau pas okulistą dėl žaibavimo akyse, sakė, kad viskas gerai) iš laimės, kad pasitaikė tokia proga. 
Kūdikėlį tik greitai užmigdžiau ir puoliau traukti ką turiu. Pradžiai galvojau, kad reikia NET penkių derinių, kaip aš tiek daug atrasiu? Po to pradėjau matuotis, fotografuotis, ir kąąąą?... kodėl TIK penki deriniai, kodėl tiek mažai? Tai kuriuos dabar ištrinti? 
Vienu žodžiu, teikiu jūsų teismui, labai nesijuokit iš mano derinių, kokybė taip pat ne superinė, o kur bus superinė, kai pati save fotografuoji, dar tinkamesnę sieną namuose bandai atrasti, dar pasilyginti kai kuriuos drabužius (ir, kaip tyčia namuose elektra dingsta ir ilgam (čia gal ženklas koks buvo?)), dar pirštas įpjautas skauda (vyras žmonai naujus peilius nupirko, sako, valgyti gaminsi ir mane minėsi. Pradžioje nesupratau, kodėl jis toks svarbus, kad jį turiu visą dieną minėti, bet po to pasidarė aišku, tikrai paminėjau ir keletą skambių žodelių jo adresu nusiunčiau), taip pat mažoji nusprendžia, kad gana jau miegoti, reikia fotosesijoje sudalyvauti, o paskui mamą lakstančią po namus ir nuolat persirenginėjančią ne taip ir lengva suspėti, todėl ašarų išlieta ne viena (matyt mamos stilius ir jai nepatiko) (nuotrauką su mažąja taip pat pridedu, šiaip :))


Todėl labai tikiuosi laimėti, ne kiek dėl savęs, kiek dėl dukrų, nes jų mamelė turi būti stilinga ir įgauti pasitikėjimo savimi, kad paaugusiom dukrom gėda dėl mamos nebūtų. O Agnės patarimai yra be galo svarbūs ir neįkainojami, o apie drabužių Capsule tai net nekalbu, tobuliau, negu tobula, būtent tai, ko reikia ir ko trokštu visa širdimi.


Nusipirkau pirmą derinį kelnes ir maikutę (nuotrauką pridedu), bet nežinau, kaip teisingai maikutę reikia susikišti į kelnes, kad gražu būtų (čia kaip ir su LOFT drabužiais, su kuriais siunčiu derinius, aš su jais taip ir nė karto į gatvę neišėjau, nes nežinau kaip teisingai juos dėvėti, jie visi per platūs).

Pagarbiai
Kristina Ceinorė

 

P.S. Kristinai padovanotas CAPSULE by Agnė Gilytė derinys, daugybė nuotraukų, video ir Agnės patarimai ČIA.