Mėgstu lengvą ir aiškią spintą

IMG_0389

“kada tai, ko neturiu, pasidarė svarbiau už tai, ką turiu?” - Laimės Dieta

Sutapo, kad tai mano šios savaitės tema: sekmadienį iš pagrindų susitvarkiau spintą (nebeužteko lengvo vieno kito drabužio atsisakymo keičiantis sezonams), išpardaviau tai, ko ne(be)dėviu, o įdomiausia tai, kad spintoje liko paprasti drabužiai, kurie jau metai iš metų su manimi. Nemėgstu turėti daug, tačiau vis po fotosesijų, renginių, gautų dovanų, greitų pirkinių (retai, bet visko būna) daiktai vis kaupiasi ir man nuo jų darosi sunku.

Mėgstu lengvą ir aiškią spintą. Mėgstu gerus batus ir rankines. Mėgstu papuošalus. O drabužius renkuosi paprastus, kiek uniforminius, dažnai tuos pačius daug metų. Va kad ir mano džinsiam švarkeliui metais daugiau, nei baigiau mokyklą, mano mėgstamiausias džemperis pirktas kai gimė vyresnysis sūnus, mano rūbai gal ir nesulopyti (vaikų kelnės-tikrai taip), bet su keistais užtrauktukais, sagomis, pamušalais ir pan. Aš tikiu nauju šansu mėgstamam drabužiui, netikiu “kada nors drabužiais” ir “kai sukūsiu kelnėm”.

Aš už balansą - turėti tiek, kiek reikia, leisti sau malonias smulkmenas ir džiaugtis tuo, ką turi. Turbūt mieliau suvalgysiu gerą desertą, nei dar vienus džinsus per išpardavimą.

IMG_0462 Visas tekstas, kuris įkvėpė šį mano postą (Rimantė Kulvinskytė): http://www.laimesdieta.lt/mes/pakanka/

Foto:  Agata Gri, make up:  Gintarė Lučiūnaitė, papuošalai:  BIŽU by agnė gilytė