JO DIDENYBĖ GOLFAS | 5 SKIRTINGI DERINIAI

Plonytės medžiagos, lengvai priglundantis prie kūno, prailginto silueto, su patogiu kiekio elastano, stipriai pailgintų rankovių, kurias išbaigia pseciali kilpa nykščiui, su patogiu aukštu kaklu.

CAPSULE by Agne Gilyte golfas ‘PARIS’ yra būtent toks. Jis tobulai priglunda prie kūno, neerzina odos, yra plonas, todėl tinka tiek po švarkais, tiek po stambesnio audinio marškiniais ar megztiniais. Jis tiks jau vėstant orams, kai šaliko ir pirštinių dar nesinori – tiek jo kaklas, tiek rankovės pailginti, todėl užtikrins tau patogumą ir šilumą vėsiomis dienomis.

1 DERINYS

GOLFAS + MARŠKINUKAI

Marškinius dėvėk išradingai, vienas iš būdų - su patogiu golfu.  Toks derinys puikiai tinka laisvalaikiu, penktadienį biure arba savaitgalio pietums. Išbandyk!

2 DERINYS

GOLFAS + ECO ODOS SIJONAS

Jaukus, patogus ir šiltas. Golfą derink su pieštuko formos eko odos sijonu ir dideliu jaukiu megztuku. Tiks ir patogiems vakarams vakarieniaujant su draugais, tiek laisvalaikiui.

3 DERINYS

GOLFAS + ŠVARKAS

Klasikų klasika. Švarkas ir golfas - vienas mėgstamiausių mano derinių rudenį. Patogu, praktiška ir taip elegantiška!

 

4 DERINYS

GOLFAS + SUKNELĖ

Netikėta? Man šis derinys tobulas, norint kapsulės drabužius dėvėti visus metų laikus be išimties. Štai ir vasarinė suknelė gali tarnauti rudenį, jei pasitelki į pagalbą patogų ir jaukų golfą.

 

5 DERINYS

GOLFAS + MIDI SIJONAS

Kai norisi elegancijos, tačiau su suknele ar lengva palaidine kiek šaltoka. Midi sijoną derink su ilgaauliais, o prie golfo būtinai užsisek įdomesnį papuošalą.