Įsiklausyk į tai, ko nori


Žinai, rašau, nes noriu padrąsinti tave. Paskutinių kelių mėnesių aktualijos vienus vedė iš proto, kitiems davė ramybės ir išsigryninimo. Vieni norėjo grįžti į įprastą rutiną, kiti – pasilikti naujame buvime ir naujoje tėkmėje. Aš papuoliau tarp tų, kurie mėgaujasi atsinaujinusiu gyvenimo ritmu, kasdien džiaugiuosi atrasta ramybe, sulėtėjusiu tempu, padidėjusiu kūrybingumu ir koncentracija.

Daug dalykų dėl to dariau, nemažai keičiau, ne mažai lipau per save ir, svarbiausia, priėmiau nepatogių (tam kartui) sprendimų, kurie atvedė mane ten, kur dabar esu. O esu labai geroje vietoje. Esu ten, kur man dabar geriausia būti: dirbu su malonumu, dirbu tiek, kiek man malonu, likusį laiką skiriu sau, savo vyrui ir savo šeimai, negaištu laiko neįdomiems pokalbiams ir beprasmiams susitikimams, savo energiją nukreipiu į savo kūrybinę energiją ir sąmoningą buvimą (darbą, valgymą, sportą, buities tvarkymą, santykius).


Dar tik mokausi, neretai suklumpu, bet jau ir šiandienos mano savijauta atperka viską su kaupu: gyvenu be nesibaigiančio nerimo, be amžino jausmo pilve, kad garantuotai kažką pamiršau arba kažko nespėju. Atsikeliu ryte su šypsena, kad darysiu tai, kas man sekasi geriausiai ir tai, kas man patinka labiausiai (ir, malonus faktas, generuoja man daugiausiai pajamų, kurios leidžia gyventi taip, kaip noriu). Ilgai to siekiau, o gavau tik tada, kai atsisakiau to, kas mane ribojo ir trukdė (išvardinau aukščiau).

Noriu padrąsinti tave prisiimti visą atsakomybę už savo gyvenimą, už tai, kas esi ir kaip jautiesi. Noriu padrąsinti tave imtis to, kas tave džiugina ir atsisakyti to, kas apsunkina, kelia stresą ir nekelia nei menkiausio laimės jausmo. Noriu tave padrąsinti kažką paleisti (nemėgstama veikla? toksiški santykiai? niekur nevedančios bičiulystės? prastas maistas ir persivalgymas? sėdima veikla ir apstingęs kūnas?), kad atsirastų vietos kažkam naujo. Aš atsisakiau kelių savo veiklos sričių ir atsirado dar daugiau vietos mėgstamiausiai veiklai – pamatysi mano CAPSULE by Agnė Gilytė rudens kolekciją ir suprasi, ką turiu galvoje.

Tad drąsiau!! Ir su daugiau malonumo!