#esuNUOSTABI

Labas,

Kaip dažnai pasižiūrėjus į veidrodį pasakai sau (ar bent jau tyliai mintyse pagalvoji) AŠ ESU NUOSTABI, ESU GRAŽI, ATRODAU FANTASTIŠKAI?

Jei perskaičius šį sakinį vis dar galvoji, vadinasi – tikrai per retai!

Visai neseniai gavau galybę skirtingų pomėgių, požiūrių, gyvenimo būdų, figūrų ir amžiaus moterų laiškų, kurios siuntė man savo nuotraukas ir dalyvavo paskelbtame konkurse. Labai laukiau ir džiaugiausi šiuo projektu, tačiau skaitydama visų jų laiškus (tarp jų, turbūt, ir tavo) supratau, kiek daug mūsų per dažnai nuvertina save, nepasitiki savimi, nemyli savęs ir neįvertina savo potencialo! O juk jūs esate visiškai unikalios ir kiekvienai net ir šiandien galiu pasakyti po daugiau nei vieną komplimentą vien iš laiško ar nuotraukos!

Vienos didžiąją dalį gyvenimo kompleksuoja dėl svorio, kitos – dėl ūgio, trečios – dėl amžiaus, dar kitos – dėl nenusisekusių santykių, sugriuvusios (ar neįvykusios karjeros) ir dar begalės kitų dalykų. O kai kurios tiesiog bijo, ką žmonės pagalvos, todėl visaip kaip bando jiems įtikti...

Daugelis moterų – pasimetusios, lyg ir turinčios didelių ambicijų, bet lyg ir jų bijančios. Kai kurios nė nepagalvoja apie naujus sprendimus ir visada ieško saugaus varianto, kuris, deja, ne visada tinka. Tačiau joms patinka, nes padeda „pasislėpti“. Ir net nebe taip svarbu, ar kalba eina apie drabužius, ar vyrus, ar darbą, ar dar kurią kitą gyvenimo sritį.

Žiūrėdama į šių moterų nuotraukas ir skaitydama jų spintos išpažintis mačiau dideles šypsenas ir švytinčius veidus, kartais liūdnas akis ar nepasitikinčią stovėseną, bet mačiau jose ir potencialą bei užslėptą kibirkštėlę, kurią turime kiekviena, tereikia tik mokėti ją užčiuopti!

Geriausia tai, jog skaitydama visus tuos laiškus aš juose mačiau ir dalelę savęs, savo draugių, savo klienčių, galų gale – jų panašumo į kitas moteris. Visos mes esame moterys. Ir visos esame nuostabios, tik būdamos kartu galime šią stiprybę atskleisti.

Nesu išimtis – kažkada turėjau ir kompleksų, ir baimių, abejojau dėl savo talento ar grožio, nebuvau tikra dėl vienų ar kitų sprendimų. Todėl puikiai suprantu kiekvieną moterį: tiek paauglę, tiek besilaukiančią, tiek jau pagimdžiusią moterį, tiek įtakingą verslininkę ar jautrią savęs ieškančią sielą. Nors mūsų išorė skiriasi – visas vienija bendras ryšys, bendra sąmonė, esame MOTERYS.

Todėl #esuNUOSTABI projekto tikslas – padėti moterims pamilti save, savo kūną ir savo spintą. Atsakyti į klausimus ir padėti atskleisti tą nuostabią moterį, kuri slypi tavyje!

Esu įsitikinusi, jog visos moterys yra ypatingos. Kiekviena mes turime tą vidinį žavesį ir spindesį. Todėl atėjo laikas jį atskleisti!

Kviečiu visas priimti mano metamą iššūkį ir pasižiūrėti į veidrodį. Pamatyti jame tą gražią esybę, kuri žiūri į jus, pamilti kiekvieną jos kūno dalelę, plaukų sruogą ir mimikos raukšlelę, kiekvieną mintį, sprendimą ir jausmą. Leisti sau nusipirkti skinny džinsus ar mini sijoną! Dažniau numoti ranka į kitų nuomonę ir klausyti savo širdies!

Daugiau apie projekto eigą, jo įkvepiančius posūkius ir naujienas – jau netrukus www.gilyte.lt!

#esuNUOSTABI!