BŪSIMAS PAVASARIO HITAS: KOMBINEZONAS

Anglų kalboje yra labai geras posakis – , kuris reiškia, jog norint sukurti pilną derinį tau tereikia vieno drabužio. Ir visai nereikia sukti galvos, ką su kuo derinti.  Vienas iš jų – kombinezonas. Ateinantį pavasarį jis bus dar vienas atsakymas į tave kankinusius spintos klausimus. Tai tas drabužis, kuris gelbės tave kas dieną.

Klaidingai manoma, jog kombinezonus gali dėvėti tik labai aukštos ir labai lieknos merginos. Dabar jų yra tiek daug modelių, jog bene kiekviena ras sau tinkamą.

Lieknesnėms ir aukštesnėms tiks labiau oversized modeliai, o žemesnėms ir turinčioms daugiau apvalumų siūlyčiau rinktis sujuostus diržu, galbūt patrumpintomis kelnėmis ar griežtesnio kirpimo. Tad į kokius kombinezonus verta atkreipti dėmesį ateinantį šiltąjį sezoną? Mano TOP 4:

MEGZTAS

Tai ideali alternatyva tavo savaitgalio naminei aprangai. Ankstyvą pavasarį ar net žiemą, kai nėra taip šilta, jaukus ir judesių nevaržantis megztas kombinezonas gali būti puikus palydovas besitvarkant namuose, žaidžiant su vaikais kieme ar vedžiojant šunį.

derinys 2

DŽINSAS

Džinsiniai kombinezonai – tikras hitas. Jie puikiai tiks toms, kurios žavisi gatvės mada ir mėgsta išsiskirti. Derink jį su dabar itin madinga rankine – diržu. Taip pabrėši liemenį ir vientisą drabužį padalinsi, bei sukursi ar išlaikysi moteriškas linijas.

derinys 3  

TRADICINIS

Ilgomis rankovėmis, susijuosiantis per liemenį  kombinezonas tiks kiekvieną dieną – šaltesnėmis dienomis po apačia pasirenk ryškų megztinį aukštu kaklu, taip suteikdama deriniui šiek tiek daugiau ryškumo. Pavasarį nereikėtų bijoti spalvų, o vienspalvis kombinezonas – puikiai tiks eksperimentams. Plono audinio, ryškūs megztiniai išlys ties kaklu ar rankogaliais, taip suteikdami deriniui ryškumo.

derinys 1  

OLD-SCHOOL

Tarsi nužengusi iš Ostino Powerso laikų. Disko stiliaus kombinezonai grįžta. Dėvėk juos, jei renginiuose nenori susilieti su suknelių minia. Jis atrodys nerealiai derinamas su lengvomis, grakštumo suteikiančiomis aukštakulnėmis basutėmis.

derinys 4  

Produktų nuotraukos: Net-a-Porter; BIZU.LT