Aksesuaras, kurį šį rudenį norės turėti kiekviena moteris

Jau ne kartą esu sakiusi – mada sukasi ratu ir retai į tą ratą patenka kažkas dar visai nematyto ir naujo. Dažniausiai mes susižavime dalykais, kurie buvo populiarus mūsų tėvų ar senelių laikais, paimame kažką iš to laikmečio ir adaptuojame savo kasdienybėje. Taip ir sukamės ratu. Šį kartą į madą žaibišku greičiu grįžta dideli aksesuarai, vadinamieji „bling-blingai“, kurie atkeliavo iš hiphopo kultūros, tų laikų, kai daugiau buvo geriau.

Ateinantį rudens sezoną vienas pagrindinių aksesuarų, kurio norės kiekviena, bus grandinės. Įvairių formų ir storių, bet vėl gi, čia galioja ta pati taisyklė – daugiau yra geriau. Todėl palčių ir storų auksinių grandinių imitacijos bus ateinančio sezono TOP.

Kartais girdžiu nuomonių, jog jos atrodo pigiai, tačiau šios – žengia žingsnį į priekį ir nuguls net klasiką dievinančių moterų papuošalų dėžutėse. Stambių ar smulkesnių grandinių kaklo papuošalai atrodys fantastiškai prie jaukių smėlio ar pieno spalvos kašmyrinių megztukų bei baltų klasikinių marškinių. Jos taps lengvo ir monohrominio derinio akcentu, suteikdamos jam gyvybės.

Kodėl rinktis?

Šaunu tai, jog tokio tipo aksesuaras – lengvai miksuojamas su kitais, lengvesniais ir mažesniais papuošalais, jis – puikus pagrindas sluoksniavimui, todėl aš šias grandines derinčiau prie ilgų minimalistinių papuošalų ar net perlų, taip sukurdama, atrodo, nesuderinamą derinį, kurie visuomet atrodo įdomiai.

Kaip nešioti?

Nors taisyklė daugiau yra daugiau čia tinka puikiai, siūlyčiau nepersistengti, kartais pakanka vieno netikslaus žingsnio ir visos pastangos nueis perniek. Todėl siekiant išlaikyti minimalistinį stilių siūlyčiau nepersistengti su drabužių spalvomis, nes auksinės grandinės geriausiai atrodo prie žemės spalvos tonų – lengvų, šiltų ir jaukių. Kartais galima paeksperimentuoti ir su spalvomis – ryškiai raudona ar koralinė taip pat atrodys puikiai.

Papuošalai tuo ir įdomūs – su jais gali eksperimentuoti, nebijodama suklysti, net jei esi klasikinio stiliaus gerbėja, dideli ir kartais ekstravagantiški papuošalai gali nuostabiai papildyti tavo garderobą, su jais gali žaisti nebijodama, juk tai ne plaukų spalvos keitimas.