Pagrindine-03

Rinkinys ATRADIMAI SU AGNE GILYTE

GAVOME PAPILDYMĄ!

Vasaros dovanų rinkinys ATRADIMAI SU AGNE GILYTE – tai meilės sau įrodymas. Jei nori gėlių – nusipirk pačią gražiausią puokštę ir mėgaukis jomis kaskart atsibudusi. Drėkink savo kūną, odą ir sielą pačiu tyriausiu ir  naudingiausiu tau vandeniu. Ir jis bus daug skanesnis, geriamas iš gražios ir stilingos gertuvės. Jei nori šokolado – laikyk jį burnoje tol, kol ištirps. Ir negalvok apie kalorijas. Džiaukis kiekviena skaitomo žurnalo akimirka, pasižymėk citatas, kurios tave įkvepia. Taip nuversi kalnus. Trauk dėmesį ilgomis virpančiomis blakstienomis ir flirtuok su tais, kuriems drąsiai merki akį. Linkiu, kad ši vasara būtų pati karščiausia ir pati šviesiausia. O visus nuotykius aptarsime jau rudenį!

. . .
tavo Agnė Gilytė

 

05x

Universalus maišelis

Kelionėje, namuose, sporte ar tiesiog paplūdimyje – aš visuomet randu, ką į jį įsidėti. Tikiu, rasi ir tu, nes jo dydis itin patogus, o melsva juostelė pasirūpins, kad iš jos neišbyrėtų svarbios smulkmenos.

04x

Juodasis rankų darbo šokoladas

Maži dienos ritualai man leidžia nepaskęsti rutinoje, – negaliu pakilti nuo stalo, kol burnoje neištirpo bent mažytis juodojo šokolado gabalėlis. Riboto leidimo nano ūkio “Rugoso Special” rankų darbo CHOCOLATE NAIVE ŠOKOLADAS. Dėl jo verta užmiršti visas dietas, pažadus ir mėgautis užsimerkus. Tada sustoja laikas, nebegirdi telefono, o atsimerkus viskas atrodo daug šviesiau. Atsipalaiduok.

 

03x

Žurnalo 3mėn prenumerata

O dabar užsimerk: fone ošia jūra, burnoje tirpsta gabalėlis šokolado, o tu ramiai vartai savo mėgstamą žurnalą. Pasirūpinau, kad jį tau kas mėnesį atneštų tiesiai į rankas. Žurnalo MOTERIS prenumerata (3 mėn.) – toms akimirkoms, kai norisi pabūti vienai. Kai nebesigirdi skambantis telefonas ar lakstantys vaikai, kai už lango keičiasi vaizdai, nes riedi traukiniu ar kyli lėktuvu.

02x

Ypatingasis blakstienų tušas

Man makiažas turi trukti kelias minutes, kitaip jam tiesiog nėra laiko. Išsirinkau tušą, kuris netirpsta, netrupa ir neatsispaudžia ant vokų – tokiu galiu pasidažyti net ir vairuodama automobilį. Apimtį didinantis BLAKSTIENŲ TUŠAS SENSAI 38C, nuvalomas be specialių priemonių – tereikia karšto vandens.
Jis tiesiog sukurtas vasarai, kupinai nuotykių, džiaugsmo ašarų ir išraiškingų mimikų. Atsipalaiduok ir mėgaukis tai, ką turi čia ir dabar.

01x

Stilingoji rožinė gertuvė

Grožio eliksyras – rožinėje gertuvėje. Tai tyras, geras ir labai skanus vanduo. Šešios stiklinės per dieną. Su malonumu išgeriu ir daugiau, jei jis malonios temperatūros ir avietinius ledus primenančioje pakuotėje. Vandens o niekada nebus per daug, kad tik mūsų oda švytėtų ir visas organizmas dėkotų. Ši BIRUTĖ gertuvė nepraleidžia saulės spindulių, todėl vanduo ilgiau išlieka grynas ir skanus, o jei mėgsti jį labai konkrečios temperatūros – daugiau nei 12val jis išliks būtent toks, kokio tau reikia (tad jį gali naudoti ir kaip termosą). Beje, ar žinojai, kad rožinė spalva reiškia meilę, dar konkrečiau, meilę sau?