2013 11 28

Torto suknelė

Torto suknelė

Šiandien užsikepiau susirasti savo gimtadienio suknelę. Paskutinįkart pirkau kažką konkrečiai progai.. ne, neatsimenu, kada. Pamenu tik kai prieš rugsėjo 1-ąją atsinaujindavau savo mokyklinius ir šventinius komplekčiukus. Žinoma, dar ir prieš gimtadienį. O poto, kai jau garderobo priežiūra tapo mano, o nebe mano mamos reikalas, šventinė apranga tapo „kažkas iš mano spintos“, na, maksimum, nauja maikė prie džinsų.

torto-suknele

Nežinau kur, tačiau jau kurį laiką buvo dingęs noras puoštis. Jis grįžta. Gal dėl to, kad šis gimtadienis toks apvalainas.. ne, ne, man vis dar 29-eri, tačiau sako, kad „kažkas TOKIO“ nutinka, kai tau 30. Laukiu „TO kažko“. Kolkas dar neatėjo. Gal po gimtadienio ateis.

Taigi suknelė. Noriu kažko TOKIO tai jau tikrai. Tačiau parduotuvės nedžiugina. Išnaršiau visą internetą – taip pat kažkas ne taip. Klausiu savęs: ar aš nežinau ko noriu, ar tai, ko visi nori, manęs nedžiugina?

Kolkas dar ieškau. Iki gimtadienio dar liko nepilnas mėnuo. Dar šiemet, prieš metų pabaigą, pūsiu daug žvakučių. Nesvarbu, kad jos vos tilps ant torto. Tada tortas bus didelis. Bet pūsiu!

Kai rasiu TĄ suknelę, neabejoju, kad žinosiu, jog tai JI. Man pačiai juokinga, kaip sureikšminu jos paieškas, tačiau po kokio dešimtmečio, o gal ir daugiau, ieškau ypatingo daikto ypatingai progai. Rasiu. Tai jau tikrai.

Iliustracija: http://designspiration.net