2017 07 21

SHOP | Penki aksesuarai, kurie privalo būti tavo garderobe

SHOP | Penki aksesuarai, kurie privalo būti tavo garderobe

Anksčiau, prieš kokius penkiolika metų, man viskas atrodė kiek kitaip: mėgau saldžius kvepalus (dabar juos aplenkiu plačiu lankstu), kaupiau bižuterijos atsargas (dabar turiu pora jų ir kelis juvelyrikos dirbinius), mėgau turėti daug rankinių, kuriomis žongliravau progai pasitaikius (dabar turiu tris). Man reikia nedaug, kad sukurčiau daug. Kas sezoną išsivalau ne tik drabužių spintą, bet ir aksesuarų lentyną. Joje kaip niekur kitur turi vyrauti tvarka, harmonija ir aiškumas. Atrinkau savo must-have aksesuarus, kurie, būdami tavo spintoje, papildys tavo individualų stilių.

priedai

  1. Body Talk bodis 2. Dolce&Gabbana akiniai nuo saulės 3. Butiq.lt laikrodis 4. Silk Philosophy apyrankė  5. Butiq.lt apyrankė 6. Butiq.lt laikrodis 7. Chloe rankinė

 

Geri ir tinkamai parinkti aksesuarai gali pagyvinti ir net pakeisti visą drabužių derinį. Svarbiausia, kad jie nekonkuruotų su drabužiu, ir, juo labiau, neužgožtų tavęs. Aksesuarai turi papildyti aprangą arba tapti pagrindiniu jos akcentu.

Žiedai, pakabukai, auskarai, ilgi karoliai,  akiniai nuo saulės, apyrankės, skrybėlės – tai nesibaigiantis stiliaus saldainiukų sąrašas, iš kurių turi išsirinkti savo favoritus, kurie papildys tavo išvaizdą kiekvieną dieną, ypač, jei mėgsti rengtis švariu ir minimalistiniam artimu stiliumi. Gali apsirengti visiškai paprastus skinny džinsus, platesnio kirpimo palaidinę, mėgstamus sportinius batelius ir šiek tiek pažaisti: ar su dideliais ir spalvotais akiniais nuo saulės, ar su įdomiais aksesuarais, o gal, priešingai – minimalistinėmis deimantų akutėmis ausyse ir plonute grandinėle palei pat kaklą?

Trumpi patarimai, į ką verta atkreipti dėmesį renkantis aksesuarus:

SEZONIŠKUMAS. Vasarą ir žiemą aksesuarus renkamės kiek kitokius: šaltuoju metų laiku norisi sunkesnių, grubesnių, tvaresnių akcentų, jaukesnių tekstūrų ir šiltesnių audinių (kepurės, pirštinės, šalikai, kojinės). Šiltuoju metų laiku, priešingai, ryškesnių spalvų, daugiau sluoksnių ir žaismės, deriname skirtingus metalus, margumus ir akmenis – kuo įvairiau, tuo smagiau. Leisk vieniems pailsėti ir luktelėti kito sezono, taip jie tarnaus ilgiau – lengvutės grandinėlės ar minimalistiniai auskarai tinkami visais metų laikais, tad jų toli nepaslėpk – gal ryt jau norėsi juos išsitraukti.

KLASIKA. Šiame garderobo stalčiuje guli taurieji metalai ir brangūs ar pusbrangiai akmenys, kokybiška, akies nerėžianti bižuterija ir laiko patikrinti deriniai. Jie itin kokybiški, derantys prie visko ir visada, jie nekrenta į akis ir neatrodo iššaukiančiai, bet visada būna pastebėti dėl savo paprastumo ir subtilumo. Dėliokis prioritetus pati: auksinė grandinėlė su maža akute, tauraus metalo žiedas, lengva apyrankė, kuri tiks ir prie paprastų marškinėlių, ir prie vakarinės suknelės. Mano asmeninis pasirinkimas: itin maži auskarai su deimančiukais, trys man svarbią simbolinę reikšmę turintys žiedai su akmenimis ir grandinėlė su mano vyrų pirmosiomis vardo raidėmis. Jie vos pastebimi, bet jau tapę mano vizitine kortele. Ir, žinoma, neišeinu iš namų be laikrodžio bei akinių nuo saulės.

EKSTRAVAGANTIŠKI. Masyvūs, ryškūs, su įdomiomis detalėmis, iš įvairių medžiagų. Juk kartais norisi išbandyti kažką naujo, drąsaus, kitokio. Tiesa, jei jau renkiesi tokį papuošalą, kuris akivaizdžiai bus viso derinio centras – drabužius derink atidžiai, prioritetą teikdama nuosaikesniems variantams.

P.S. Visus siūlomus gali įsigyti su nuolaida, naudodama mano kodą – GILYTE.

Daugiau patarimų – www.gilyte.lt