2017 06 19

SHOP | Kai vėjas pučia

SHOP | Kai vėjas pučia

\! Žemiau nurodytus drabužius ir aksesuarus galite įsigyti 
su specialia mūsų nuolaida, įvesdami nurodytą kodą ! \

Lietuviška vasara kaip visos žinome gali būti tikrai apgaulinga. Vieną dieną gali degintis paplūdimyje, kitą – jau žiūrėk trauksi lietpaltį ir šiltą šaliką. Tad, kad problema neužpultų, kaip lietus iš giedro dangaus – reikia būti pasiruošusiai!

Žinoma, prasidėjus šiltiems orams visos į maišus suslepiame žieminius drabužius – storus paltus, šiltus batus, šalikus ir kepures, taip leidžiame jiems ir sau pailsėti. Tačiau žinant Lietuvos orus, visuomet reikia pagalvoti apie pereinamo sezono drabužius.

Lietpaltis, plona striukutė, didelis šalikas ar neperpučiama liemenė – šie daiktai bet kokiu sezono metu turi būti tavo spintoje. Prastesniu oru nesinori atrodyti bet kaip, vien dėl to, jog oras „bet koks“. Yra labai geras posakis: jei negali pakeisti situacijos – pakeisk požiūrį.

Tad šiandien aš išrinkau kelis daiktus, kurie bus nepakeičiami lietingu ar vėjuotu oru ir kartu, juos turėdama, jausiesi puikiai, net jei už lango ir lynoja!

3 praktiniai patarimai renkantis lietpaltį:

  1. Kad dengtų bent pusę klubų;
  2. Kapišonas – didelis privalumas;
  3. Išsegamas pamušalas – tuomet jį galėsi dėvėti kiaurus metus.

1 koliazas

  1. Kick the moon vaikiškas lietpaltis (nuolaidos kodas – gilyte10), 2. The odder side kimono (nuolaidos kodas – AGNEGILYTE), 3. The Knotty ones šalikas (nuolaidos kodas – TheKnottyOnes_SS/17) 4. Dr. Povas vaikiškas lietpaltis (nuolaidos kodas – GILYTE), 5. Dr. Povas vaikiški batukai (nuolaidos kodas – GILYTE).

2 koliazas

  1. Duefashion tamprės (nuolaidos kodas – gilyte15); 2. AIMI liemenė (nuolaidos kodas – gilyte); 3. Springs sportiniai bateliai; 4. ASOS lietpaltis; 5. Maison Margiela lietpaltis.