2017 07 12

SHOP | Go To Look – Skandinavė

SHOP | Go To Look – Skandinavė

\! Žemiau nurodytus drabužius ir aksesuarus galite įsigyti 
su specialia mūsų nuolaida, įvesdami nurodytą kodą ! \

Itin šviesaus gymio, šviesių, ilgų kasų ir iki mažiausių detalių išpuoselėto stiliaus. Pažiūrėjus į jas atrodo, jog visi drabužiai, kuriuos jos apsirengusios, yra iš tos pačios mados linijos: tobulai suderintos spalvos ir faktūros, atidžiai pasirinkti aksesuarai ir mažiausios detalės, lengvai pereinanti švelnių pastelinių spalvų paletė ir išpuoselėtas tobulumas.

Švelni aliuzija į atšiauroką skandinavišką klimatą, kraštovaizdį su kalnais, upėmis, fjordais ir šaltą, bet viliojantį kloritą
mammals

Iš pirmo žvilgsnio, lyg ir viskas paprasta, lengvai atkartojama ir netgi nuobodoka. Tačiau žiūrėdama jų gatvės stiliaus nuotraukas negaliu atitraukti akių. Net mano Pinterest’e tubūt daugiausiai jų, o ne kitų stilistikų, nuotraukų. Pagaunu save galvojant: „paprasti džinsai ir marškiniai, atsainios trikotažo suknelės, o jos atrodo kaip minimum fantastiškai!“.

Skinny kelnės, dideli marškiniai, stori megztiniai ir paprasti balti marškinėliai – jų stiliaus ašis. Ir, žinoma, akį traukiantys aukštakulniai, kurie tarsi įrėmina visą įvaizdį.

Pabandome šį įvaizdį sukurti ir tavo spintoje?

Pasinaudok kodu GILYTE ir įsigyk pigiau!

SKANDINAVE

  1. BODY STORY bodis 2. ASOS džinsai 3. SILK PHILOSOPHY apyrankė 4. BUTIQ.lt laikrodis 5. ODDER SIDE palaidinė

 

Make’up ir plaukai. Kol mes sukame garbanas arba jas tiesiname, perdažome plaukus arba juos nusirėžiame, vis norėdamos pakeisti savo įvaizdį, skandinavės nesuka dėl to galvos. Dažniausiai jas pamatysi plaukus tvirtai surišus į tobulą atsainią uodegėlę. Dėl makiažo jos taip pat nepersistengia. Iš tikrųjų, kartais atrodo, kad jo išvis nenaudoja – šviesus toninis kremas ir lūpų blizgis – viskas ko reikia, kad pradėtum dieną.