2016 09 14

Sezono pažiba – improvizuota aviatoriaus striukė

Sezono pažiba – improvizuota aviatoriaus striukė

Pasirodo, šiuo klausimu mano ir mados ekspertų nuomonės sutapo – didžiausia šio sezono tendencija yra bomber jacket. Tai improvizuotas sportinio tipo švarkas, dar primenantis aviatorių striukes, susegamas metaliniu užtrauktuku per priekį. Ant podiumo ir gatvėje jomis puošiasi visų stilių mėgėjai, nes jų derinimas – labai universalus ir įkvepiantis. Man jis patraukliausias vietoje sportinio švarkelio, bet derinamas kontrastingai – su tais drabužiais ir aksesuarais, kurie, atrodo, nelabai tinka, kitaip sakant, priderinti netipiškai.

Sezono pažiba – improvizuota aviatoriaus striukė

© Vida Press nuotr.

Vienspalvis bomber jacket puikiai dera su džinsais paaukštintu juosmeniu ar plačiomis aksominėmis kelnėmis – dar viena sezono tendencija. Apskritai, kelnės ir bomberis – tobuliausia, tačiau ne vienintelė galima kombinacija.

del

© Shutterstock nuotr.

Margas, o ypač šilkinis, tarkim, japoniškais ar kitais įdomiais motyvais margintas, bomber jacket sudaro puikią porą su siauru pieštuko silueto sijonu. Visai nesvarbu, ar jis odinis, ar trikotažinis, ar vilnonis – svarbu, kad jis būtų siauras ir siektų arba dengtų kelius. Toks, koks labiausiai pabrėš tavo figūros privalumus. Tiesa, gal vertėtų pabandyti ir su prigludusio silueto mini suknele, jei nuotaika reikalauja seksualaus įvaizdžio.
delf

© Shutterstock nuotr.

Biure, atrodo, bomberiui, ne vieta, tačiau jei įmonės vidaus taisyklės nėra itin griežtos arba tavo darbas – kūrybiškas, visuomet gali sugalvoti, kaip jį priderinti. Saugus ir klasikinis variantas – su tiesaus kirpimo tamsiais džinsais, kurie net rimčiausioje kontoroje kartais leidžiami penktadienį. O jei tavo išsirinktas švarkas – pastelinis ir nerėžiantis akies, taip patyliukais ir darbinėje aplinkoje galėsi džiaugtis savo sezono naujiena.
delf

© Shutterstock nuotr.

Aš išsirinkau metalinio žvilgesio odinį, kurį dėvėčiau su baltomis kelnėmis ir grubiais batais. Juk baltos kelnės rudenį – tai naujai atrasta sena, kai nesinori atsisveikinti su vasara. Aulinukai – būtinai grubūs, tokie, kuriuos labiausiai tinka avėti rudenį. Į porą puikiai tinka trikotažo marškinėliai ar nėriniuotos šilko palaidinės – kiekvienai pagal jos spintos turinį.
Sezono pažiba – improvizuota aviatoriaus striukė

© Shutterstock nuotr.

Šaltinis: delfi.lt