2015 02 04

Ryžų plaukų ritualas

Ryžų plaukų ritualas

Kol, panašu, visas miestas ruošiasi didelei šventei ryt, ketvirtadienį, ieškodami suknelių, batelių, papuošalų ir grožio meistrų, aš nusprendžiau nebesikankinti ir neapgaudinėti savęs: į šventę neisiu, nes jūsų dėka turiu labai daug #spintologija reikalų ir neliko laiko nei suknelei, nei makiažui, nei garbanoms, nei bateliams. BT8A5064_smallTuriu aš tų suknelių, bet tuo metu, kai turėčiau ją dėvėti, rūšiuosiu drabužius penktadienio ankstyvo ryto fotosesijai. Bet turiu laiko atsakyti į jūsų dažnai užduodamą klausimą apie savo ryžus plaukus.

Žiauriai malonu gauti komplimentą. Vienas jų – dėl plaukų, kurių toks būvis, koks yra, nelabai ir priklauso nuo manęs. Jie sukasi taip kaip sukasi, o spalvą kas mėnesį paryškinu pas savo grožio meistrą, su kuriuo draugauju jau berods dvylika metų.

Mano plaukų priežiūra paprasta, tereikia kelių buteliukų jiems suvaldyti: dažytiems plaukams skirto drėkinančio ir spalvą saugančio šampūno (naudoju L‘Oreal Professionel Vitamino color šampūną ir balzamą), aliejuko (naudoju Kerastase Oleo Relax garbanotiems plaukams), formavimo putų arba kremo (naudoju Wella Professionel Enrich Curl putas arba Davines kremą garbanoms formuoti) bei plaukų lakos (to, kuris neapsunkina ir nesulipina). Tiesa, salone po dažymo kaskart paprašau juos atgaivinti Kerastase ampule.

Linkiu paklusnių plaukų ir jų neišpučiančio oro!