2017 09 05

Rudens garderobas: prie ko derinti verstos odos švarkelį?

Rudens garderobas: prie ko derinti verstos odos švarkelį?

Savaitgalį praleidau svarstydama, ko noriu aš ir ko reikia mano spintai. Dar nepakeičiau sezonų savo lentynose, ant pakabų vis dar lengvos palaidinės, o dėliodama spintą dar kartą įsitikinau, kad nenoriu nutolti nuo savo pagrindinio aprangos principo – mažiau yra daugiau.

agne-gilyte-75663647

Nereikia būti genijumi, kad pastebėtum, jog mėgstu marškinius, baltus trikotažo marškinėlius ir švarkus. Turėdama kelis klasikinius ir vieną juodą odinį, bei peržiūrėjusi kito sezono tendencijas, labai stipriai mąstau apie naują verstos odos karamelinės rudos gražuolį.

Susirepetavau naujus derinius su juo, tikiuosi įkvėpti ir tave įsileisti kažką naujo į savo spintą! Juo labiau, kad netrukus šį „Esmara by Heidi Klum“ kolekcijos švarkelį bus galima rasti „Lidl“ parduotuvėse.

Pirmas. Man labai, tiesiog labai labai patinka derinti tai, kas truputį nesiderina. Atrodo, lengva romantiška suknelė, sportinė avalynė ir ruda odinukė – nieko bendra neturintys trys drabužiai. O iš tikrųjų jie bendro turi labai daug – jie visi trys puikiai atrodo kartu!

agne-gilyte-75663615

Antras. Kai papučia pirmas šaltesnis vėjas, prisimenu megztinį aukštu kaklu. O jei jis dar pilkas – man gresia visiškas nokautas. Derinu jį su karameliniu odiniu švarku, šviesiai mėlynais džinsais ir daug kelionių patyrusiais tekstiliniais sportiniais bateliais. Pilkos, žydro ir karamelinės derinys – turbūt gražiausia, ką galima rasti kiekvienoje spintoje!

agne-gilyte-75663631

Trečias. Fotografė sakė, kad šis derinys prancūziškas. O man jis toks veržlus, švelniai rudeniškas ir taip, šiek tiek primenantis Paryžiaus gatves. Jis puikiai tinka ir Vilniaus senamiesčiui! Pagrindiniai šios emocinės sąsajos elementai: platėjantys džinsai, dryžuota palaidinė ir karamelinis verstos odos švarkelis.

agne-gilyte-75663599

Iš šios kolekcijos išsirinkau dar kelis drabužius ir sukūriau skirtingus derinius, tad laukite tęsinio.

Šaltinis: Delfi STILIUS

Nuotraukos: Agata Gri