1392x800px-PASLAUGOS-1-2

Individualios konsultacijos | Spintos revizija | Apsipirkimas

Mano ir tavo susitikimas – kaip du rankų darbo vienetiniai makaron skanėstai. Visi saldumynai skanūs, bet kiekvienas individualus ir išskirtinis. Mano tikslas – kad iš naujo pamėgtum savo spintą. Taip, kiekvienai figūrai ir garderobui tinka panašūs dėsningumai, bet tas pats drabužis skirtingose spintose „gyvena“ skirtingus gyvenimus. Noriu, kad atrastum savąjį. Tavo spinta – mano kasdienybė, kurios ingredientai: spintos revizija, sudaromas pirkinių sąrašas, apsipirkimas, garderobo formavimas, stiliaus sukūrimas progoms ar kasdienai, asmeniniai patarimai figūros tipo ir stiliaus klausimais.

Susisiekime: info@gilyte.lt, +370 689 05555

1392x800px-PASLAUGOS-5-2

Seminarai | Workshop’ai | Grupiniai susitikimai

Tavo spintos reikalai – panašūs kaip kitų moterų: neturi, ko apsirengti, perki emociškai, nesugalvoji, ką su kuo vilkėti, jautiesi kalta pildydama spintą nedėvimais drabužiais. Taip neturi būti, ir aš žinau, kaip tai išspręsti. Seminaruose visoms perteikiu tą pačią informaciją, tik visada improvizuotą, kad tu atsipjautum skirtingą to paties torto gabalėlį, savaip jį pritaikytum savo spintoje ir kaskart atrodytum vis geriau.

Susisiekime: info@gilyte.lt, +370 689 05555

1392x800px-PASLAUGOS-2

Prekių ženklų pristatymas

Įmantrus dekoras ir, atrodo, paprastas skonis – kaskart vis kitoks, tačiau labai kokybiškas ir patrauklus. Dalyvauju renginiuose, pristatau sezono naujienas, žodžiu, padedu stiliaus ir grožio naujienoms nukeliauti ten, kur jos aktualiausios.

Susisiekime: info@gilyte.lt,  +370 689 05555

Sokoladas

Įmonių konsultavimas | Korporatyviniai mokymai | Verslo aprangos seminarai

Juodasis šokoladas, kaip ir klasikiniai drabužiai, tenkina įvairiausius skonius bei poreikius, tačiau kartais norisi išskirtinumo: su aitriosiomis paprikomis, riešutais, apelsinais ar karamele. Išskirtinis įmonių darbuotojų stilius, seminarai ir mokymai, padedantys darbuotojams formuoti profesionalų įvaizdį, individualios arba grupinės konsultacijos – paruošiamos asmeniškai, atsižvelgus į skirtingus poreikius. Šokoladą galima laužyti dailiais gabalėliais, bet galima ir kūrybingai: spontaniškai nukąsti arba specialiai atsilaužti kreivai, kaip tąkart norisi, ypač artėjant savaitgaliui.

Susisiekime: info@gilyte.lt, +370 689 05555