2016 07 26

Nestandartinės figūros rebusai

Nestandartinės figūros rebusai

Nuoširdžiai tikiu, kad dydis nesvarbu. Kaip ir oras. Kaip ir kaina. Daugiau apie tai – atsakant į nestandartinės figūros merginų klausimus (#1 dalis) kartu su portalu 15min.lt.

Pasklaidžius žurnalus ir paskaičius patarimus, ką gali vilkėti nestandartinio figūros tipo moterys, akys raibsta nuo galimybių gausos apsirengti… įvairius beformius maišus. „Dydis nesvarbu“ iniciatyva stengiasi paneigti tokius stereotipinius mados patarimus ir į pagalbą pasikvietė žinomą stilistę Agnę Gilytę.

„Ar tikrai apvalioms moterims negalima vilkėti nieko, išmarginto horizontaliomis linijomis?“, „Ar nėštukės turi slėpti savo pilvuką po beforme suknele?“ „Kūno linijas aptempiančios suknelės tinkamos tik tobulų formų merginoms?“. Šie ir dar daugiau standartinių stiliaus klausimų, kuriems Agnė turi savo nestandartinius atsakymus.

999

Klausimas: Esu apvali ir man visuomet sakydavo, jog negaliu vilkėti nieko, kas marginta horizontaliomis linijomis ar apskritimais. Ar tai tiesa? Ar galima kaip nors apeiti šią taisyklę?
Agnė Gilytė: Šiame patarime yra šiek tiek tiesos, tačiau ji tikrai ne absoliuti. Visų pirma, turėkite galvoje, kad visi smulkūs raštai vizualiai šiek tiek didina vaizdą, tad jei norite rinktis dryžiukus, išbandykit stambesnius – jie vizualiai nepadarys meškos paslaugos figūrai. Dar vienas dalykas: linijas galima išardyti, ant dryžuoto drabužio apsivelkant susegamą ar susiaučiamą vienspalvį, kuris siluetą padalins į tris dalis (šviesus skvernas – dryžuoto drabužio gabalėlis – kitas šviesaus drabužio skvernas).

00

Klausimas: Dirbu kūrybinį darbą ir daug bendrauju su klientais. Esu žemo ūgio, mano krūtinė didesnė, o kaklas trumpas. Kai vilkiu sukneles, atrodau labai mergaitiškai, o norisi sukurti rimtesnį ir patikimesnį įvaizdį.

Agnė Gilytė: Jums svarbiausi keli dalykai: nežinau, koks jūsų plaukų kirpimas, tačiau pirmiausia patarčiau nenešioti palaidų ilgų ar pečius siekiančių plaukų – jums reikia atverti kaklą ir jį maksimaliai išilginti. Kitas dalykas – iškirptė. Jokiu būdu nedėvėkite megztinių aukštu kaklu (golfų) ir apvalia iškirpte palei pat jūsų kaklą – taip vizualiai krūtinė dar labiau didėja, o kaklas trumpėja. Viršutinei kūno daliai rinkitės kiek tamsesnius drabužius, nei apatinei (tarkim, šviesios kelnės ir mėlyna palaidinė). Jei norite, kad kaklas atrodytų ilgesnis, rinkitės ilgus kaklo papuošalus (karolius, grandinėles su sunkiais pakabukais), venkite papuošalų, kabančių prie pat kaklo.
Skaitykite daugiau ČIA.
Pinterest.com nuotr.