2014 10 20

Neperkrauta spinta

Neperkrauta spinta

Minimalizmas, švara, apgalvoti siluetai, kokybiški audiniai ir superinė idėja – taip apibūdingčiau dizainerės Vidos Simanavičiūtės kolkeciją specialiai butikui „Madress“. Nuolat kalu į galvą savo klientėms, nemažai apie tai rašau savo knygoje: geras spintos turinys yra tas, kurio

daiktus keisdama tarpusavy gali savaitę, o gal net dvi atrodyti puikiai ir nevienodai. Ir svarbiausia – neturint daug daiktų. Tokią idėją pristatė ir dizainerė, kurios kasdieniai drabužių deriniai būtent taip ir parinkti.

1

Nereikia savo spintų prigrūsti nesuskaičiuojamu drabužių ir batų kiekiu. Galiausiai vis tiek atsidursi voverės rate: perku, kabinu į spintą, neturiu ko apsirengti. Išdrįsk atsikratyti daiktų pertekliaus, įkvėpimo gali semtis iš V.Simanavičiūtės, kuri ragina netaupyti drabužių ir kasdien dėvėti tai, ką turi geriausio. Arba pasiskaityti mano knygos skyrių „Garderobas“. Jau liko labai nedaug, ir bus metas atsinaujinti. Smagiausia dalis, kad idėjų, kaip tai padaryti ir atsakymų į milijoną su tuo susijusių klausimų, rasi mano dar iki šv.Kalėdų pasirodysiančioje knygoje „SPINTOLOGIJA“.

4

2

3

Nuotraukos – lrytas.lt