2017 11 28

Mėgstamiausias dienos maistas – pusryčiai

Mėgstamiausias dienos maistas – pusryčiai

Mano diena visuomet judri ir aktyvi, tad pusryčiai – svarbiausia mano dieno mitybos dalis. Labai mėgstu juos ir dėl to, kad man jie labai skanūs. Darbo dienomis tai mano laikas sau, kai apgalvoju rba nudirbu pirmuosius darbus, susidėlioju dieną arba tirsiog svajoju. Savaitgalį tai šeimos metas. Stengiuosi sulaukti, kol visi atsikelsime ir ramiai sėsime prie stalo. Tturbūt todėl man pusryčiai asocijuojasi su jaukumu, namais ir šiluma.

Sunku suprasti žmones, kurie prabėgomis perkanda pastovėjusią bandelę ir užgeria ją gurkšniu šaltos kavos. Žinoma, taip gali nutinka ir man, kai vaikai atima dėmesį, tačiau stengiuosi, kad tai nesikartotų. Taip, mes visi labai skubame, bėgame, koncentruojamės į darbus, tačiau stengiuosi sąminingai bent keliolikai minučių sustoti ir pabūti čia ir dabar su skaniu šiltu maistu ir kava. Taip, reikia tiek nedaug.

Mano TOP pasirinkimai pusryčiams

Be abejonės – košės. Su natūraliomis uogomis ar vaisiais, žiemą – su saldžia uogiene, bananu ar cinamonu. Arba su avokadu ir šiek tiek druskos. Iš vakaro ją užsimerkiu, tad ryte telieka ją vos vos pašildyti.

 

Esu pametusi galvą dėl Benedikto kiaušinių. Nemoku jų gaminti, todėl man kaskart šventė, kai pusryčiauju ne namuose. Spėkite, ką užsisakau? Be galo svarbu, kad jie būtų puikiai paruošti, visuomet juos užsisakau su lašiša.

Iš vaikystės likusi nostalgija visiems virtiems arba keptiems varškėtukams. Kolkas dar nepavyksta tokie tobuli, kaip mamos ar močiutės, tačiau mokausi, o mano vyrai kantriai ragauja mano eksperimentus.


Dievinu blynus.
Na ir kas, kad jie prieštaringai vertinami visų dietologų, aš mėgstu gyventi be galvos skausmo dėl kalorijų. Svarbiausia žinoti, kada jais lepintis. Pusryčiai – puikus metas blynams. Dievinu tokius, kokius kepa mano močiutė – širdelės formos su uogomis ar natūraliu jogurtu.

Na, o keliaujant mane labiausiai pradžiugina paprasta bagetė su sūriu sviestu ir abrikosų džemu. Taip paprastai prancūziškai romantiškai.

Tad kviečiu visus atsikelti bent 20 minučių anksčiau, pasigaminti šviežius, šiltus ir kvepiančius pusryčius, arba nueiti su vyru ar drauge į jaukia kavinę ir bent pusę valandos ryte skirti šiam nuostabiam ritualui.

• my cofees and my teas always must be served in nice cups. I like @leidyklaniekorimto a lot ☕️☕️ •

A post shared by Agne Gilyte (@agne_gilyte) on

Skanaus!

 

 

 

https://www.delfi.lt/maistas/sefo-virtuve/stiliste-agne-gilyte-kviecia-prie-pusryciu-stalo-5-skaniausi-pasirinkimai.d?id=76481731