2017 09 25

Marškiniai rudenį: kaip dėvėti, kad nesušaltum ir atrodytum stilingai

Marškiniai rudenį: kaip dėvėti, kad nesušaltum ir atrodytum stilingai

Marškiniai yra vienas iš mano mėgstamiausių drabužių dėl daugelio priežasčių. Jie gali atrodyti ir elegantiškai, ir paprastai, ir šiek tiek valiūkiškai ar iškilmingai. Tai universalus drabužis, kuris beje, tinka daugeliui figūros tipų.

Aš asmeniškai mėgstu oversize tipo marškinius, kuriuos netvarkingai sukišu į džinsus, sijonus ar kelnes. Tiek prie džinsų, tiek prie sijono ar kelnių – jie visada būna išsigelbėjimas.

Prasidėjus šaltajam sezonui dažnai išgirstu, jog ploni marškiniai vis rečiau pasirenkami, mat su jais būna per šalta. Tuomet juos pakeičia stori megztiniai, vilnoniai švarkai ir striukės. Viskas teisinga, tačiau noriu išteisinti marškinių dėvėjimą ir vėsesniu oru – aš visada sakau, kad nėra nieko neįmanomo, reikia tik daugiau noro. Turiu tau išeitį, kaip gali juos derinti savo garderobe ir dėvėti net tuomet, kai lauke spaudžia šaltukas.

Marškiniai ir pelerina.

Pelerina – vienas įdomesnių rudens-žiemos sezono drabužių. Ji gali būti labai elegantiška, tačiau dėvint su džinsais ir converse tipo bateliais ar grubesne avalyne tavo deriniui suteiks šiek tiek daugiau polėkio. Daugelis mėgsta po ja pasirengti paprastą basic tipo trikotažinę palaidinę, tačiau aš manau, jog marškiniai čia tinka kuo puikiausiai. Ypač jei jų rankogaliai ir apykaklė įdomesnio kirpimo, su detalėmis ar marginti raštais – jie bus pagrindinis derinio akcentas.

Sip

Trikotažiniai marškinėliai/apatinė šilko palaidinė + marškiniai + odinis švarkas.

Tai derinys, puikiai tinkantis laisvalaikiu – nebijok žaisti faktūromis, tai rudeniui suteikia daugiau žavesio. Pomarškiniais dėvima palaidinė gali būti ir tos pačios spalvos, ir kontrastinga, tarkime, melsvi marškiniai ir bordo palaidinė po apačia – rudens tendencijas itin atspindintis spalvų derinys.
marskiniai-75833459

Tūkstantis ir vienas sluoksnis.

Ruduo – sluoksniavimo karalius. Tad jei turi mėgstamus marškinius ir nori juos dėvėti kai šalta – pirmyn. Gali vienu metu dėvėti net keletą, svarbu, kad sluoksniai žaismingai derėtų, tačiau vienas kito neužgožtų ir nepaverstų tavęs svogūnu. Toks rengimosi principas šiek tiek prideda apimties, tačiau tik tuo atveju, jei visi sluoksniai – vienos spalvos arba patys sluoksniai yra sunkoki.

Sip (2)

Paprastas, storo audinio megztinis ir išlindę marškinių krašteliai.

Gali pasirinkti patį paprasčiausią megztuką ir pagyvinti jį marškiniais. Dėvėk juos po apačia, tačiau jie turi būti ilgesni nei megztinis, kad apatinė dalis išlystų, taip pabrėždama derinį.

Sip (1)

Užsirišk.

Tai dar vienas būdas, kurį dažnai pamirštame. Na taip, darbe ir oficialioje aplinkoje jis netinkamas, tačiau laisvalaikio aprangoje jis gali būti tikra vyšnaitė ant torto.

Screen Shot 2017-09-24 at 21.40.12

Šaltinis: DELFI Stilius